Móda & styl

Pánské doplňky, které dokáží podpořit outfity pro důležité příležitosti

unsplash.com

V životě muže se může ukázat opravdu velké množství situací, které jsou pro něj extrémně důležité. Mohou to být společenské akce, rande a seznámení, nebo spousta pracovních příležitostí, obchodů a pohovorů.

Každý muž má zkrátka za svůj život spoustu momentů, kdy potřebuje vypadat dokonale a reprezentativně. V případě oblečení není rozhodně dlouhé rozmýšlení na místě, protože společenské oděvy dávají mužům jasné možnosti, co si mohou vzít na sebe. Mnohem divočejší a zajímavější je ale prostě módních doplňků.

Hodinky jako znak bohatství a úrovně

Pánské hodinky se v průběhu let staly symbolem jejich postavení. Není náhodou, že už v dobách před desítkami let nosili hodinky především ti muži, kteří byli vysoce postavení. Cena a vzhled hodinek pak dokázal o každém muži říct hodně již na první pohled. Dnes po vás rozhodně nikdo nechce, abyste měli automaticky hodinky těch nejdražších značek na trhu. Rozhodně ale bude vypadat opravdu velice dobře, pokud vaši ruku jeden slušivý kousek ozdobí.

Charakteristické pánské náramky na ruku

U rukou ještě chvíli zůstaneme, protože tady máte zajímavou řadu možností, jak svoje ruce dozdobit k tomu nejlepšímu vzhledu. Jednou z mnoha dalších možností jsou pánské náramky na ruku, které vás překvapí především svojí ohromnou variabilitou.

Najít je můžete v neskutečném množství provedení od nejjednodušších náramků, které jsou víceméně jenom základními kousky z cenných kovů, až po velice specifické náramky, které vás rozhodně budou velice bavit. Ohromný výběr materiálů vám navíc dá rovněž spoustu možností, jak si vybrat. Pokud jste klidnější typ, tak na vás budou vynikat náramky z cenných kovů a drobnějších rozměrů, pokud jste ale naopak silový typ, který má silné charisma, tak zajisté bude tou nejlepší volbou rustikální náramek.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top