Móda & styl

Elegance rozhodně není tabu, nestyďte se za seriózní pánské outfity

pixabay.com

Pokud se podíváme do minulosti, tak se pravidelně vracely a odcházely jednotlivé vlny pánské módy, které preferovali v jeden moment spíše elegantní a seriózní outfity, zatím co o pár let později najednou byly trendy spíše hipsterské styly.

V současnosti je největší výhodou, že žádný jednotný styl opravdu silně neovlivňuje to, co jinak muži plošně nosí, což se dá považovat také za jednu z jejich opravdu největších výhod. I dnes jsou totiž elegantní pánské outfity stále v kurzu!

Elegance už na první pohled

Elegantní přitom nemusí nutně znamenat, že na sobě budete mí dvacet vrstev oblečení. Jednoduché outfity, které se skládají ze správně zvolených společenských kalhot a košilí jsou stejně tak elegantní volbou, jako dobře zvolený motýlek se sakem. Jednoduše vždycky záleží na okolnostech, jako je vhodnost konkrétní akce anebo zrovna počasí, do kterého se oblékáte.

Doplňky mnohdy řeknou více, než byste čekali

Zatím co se většina mužů snaží soustředit především na hlavní outfit jako takový, tak velice často nechtěně zapomínají na důležitější oblasti. Jednou z těch, které jsou opravdu extrémně důležité, jsou například módní doplňky.

Mezi ty nejčastější patří například hodinky nebo pánské náramky na ruku. V obou případech se jedná o věc, která dokáže působit už na první pohled opravdu velice exklusivně, a navíc od ní můžeme očekávat jenom ty nejlepší možné reakce. Cenová kategorie občas může být trošku vyšší, ale věřte, že se cena bude odrážet už na prvním dojmu natolik, že se vám investice vyplatí. Mimo nich ale existuje celá řada další doplňků, zejména potom různé kravaty a motýlky. Tady se fantazii opravdu meze nekladou. V tomto případě je ale více než kdekoliv jinde potřeba myslet na to, na jakou akci se zrovna připravujete.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top