Móda & styl

Pánské náramky na ruku do elegantního outfitu? Proč by ne!

pexels.com

Pánové a elegance k sobě opravdu dokonale sednou. I když si toho nemusíme všímat na každém kroku, tak se úroveň toho, jak se o sebe muži starají, opravdu zvýšila. Kdejaký dospělý muž investuje peníze do pánského holiče, obléká se opravdu kvalitně a značkově, a mimo jiné pánové investují i do šperků.

To je jeden z rozdílů oproti posledním letům. Zatím co běžně byly pánské šperky dost v módě, tak na posledních patnáct let tento trend dost ustal. Teď se ale probouzí a často se zapojují pánské šperky především do elegantních outfitů. Dnes se podíváme na to, jak zakomponovat konkrétně náramky na ruku.

Jak správně sladit outfit s náramky?

Nejdříve je potřeba vymazat velký kontrast, které mohou pánské náramky a dokonale nažehlený outfit způsobit. Je tak ideální volit takový druh elegance, který není zároveň až moc striktní. Jednou variantou jsou boty, které mohou být laděné do sportovna a tím pádem mířit do volnějšího outfitu. Druhou možností je potom úprava saka nebo košile.

Otevřené sako většinou říká, že je třeba být elegantní, ale zároveň nesvázaný. Pokud u toho otevřete i poslední dva knoflíčky u krku na košili, rázem máte z elegance mladý outfit, který je velice osobitý.

Správná volba náramku je zásadní

Druhou volbou je správný náramek. Pánské náramky pořídíte v mnoha kombinacích a provedení. Můžete volit různé kovy nebo rustikální materiály jako dřevo nebo kůži. Vedle toho můžete kombinovat i komponenty a hlavní je především masivnost náramků. Ta určuje, jak moc dokáže náramek splynout s postavou a tím pádem také s outfitem samotným.

Barva by se měla alespoň blížit také barvě outfitu. Pokud tedy vyberete světlý vzor, tak bude v příliš velkém kontrastu s kompletně tmavým zbytkem oblečení. Neutrální volbou mohou být v tomto ohledu kovové náramky, které se hodí víceméně k čemukoliv.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top