Móda & styl

Pánské náramky, opasky, boty: Trendy pro rok 2017

mužský model
pixabay.com

Móda a trendy rozhodně nejsou jen záležitostí žen, jak se někteří domnívají. Návrháři a stylisti vytvářejí limitované edice oděvů, doplňků i bot speciálně pro muže. Pořádají se pravidelně několikrát za rok módní přehlídky, které mají za účel představit nové kolekce určené právě pro muže. A co tento rok patří ke žhavým trendům a nemělo by to chybět ani ve vašem šatníku? Koukneme na to!

Šperky nejen jako módní doplněk

Šperky představují významnou část v oblasti pánské módy. Na trhu nalezneme jedinečné kousky mezinárodních módních značek, které představují kolekce pánských náramků, řetízků, náhrdelníků, ale i prstenů. Jedinečné šperky nabízí světová značka Nialaya. Představuje luxusní šperky, které obsahují energii z přírodních kamenů a podtrhují osobitost jedince. Každý drahý kámen symbolizuje něco jiného a díky tomu, že se jedná o ruční výrobu od začátku až do konce, energie zůstává v původním stavu. K nejoblíbenějším patří v současnosti korálkové náramky.

Hodinky jsou základ

Bez hodinek to jednoduše nejde. Jedná se o praktický doplněk, který vám ukáže, kolik je hodin a zároveň velmi stylově doladí celý outfit. Navíc jsou situace, při kterých je vysoce nevhodné vytahovat telefon a zjišťovat, kolik hodin vlastně je. Podle někoho jsou hodinky v dnešní době již zastaralé a nejsou potřeba, podle nás z módy nikdy nevyjdou, jen se budou pozměňovat designy.

Buďte sladění

Kromě šperků má u pánského outfitu své místo bezesporu i opasek a boty. Hlavně u business looku se dbá na to, aby byla obuv s páskem sladěná v jedné barvě. K velmi oblíbeným barvám patří v této oblasti hnědá. Zkusili jste si někdy vzít modrý oblek s úzkými kalhoty, hnědý pásek, hnědé boty, hodinky a náramek s korálky? Ačkoliv tuto kombinaci můžete spatřit na kdekom, jen tak se neomrzí. A na každém vypadá zcela jedinečně.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top