Móda & styl

Trendy účesy pro rok 2018. Inspirujte se.

pixabay.cz

Na nedávné výstavě v Miláně byl trendem pro rok 2018 v pánských účesech styl, kdy kadeřníci upravují pánské vlasy a vousy tak, aby dotyčný vypadal co možná nejvíce mužně. Zároveň se snaží o všestrannost účesu, kdy vám má účes posloužit i na obchodní jednání, kde potřebujete vypadat elegantně, a zároveň pro volný čas. Hlavní trend pánských účesů dnešní doby by se dal nazvat jako neformální elegance.

Neměli bychom zapomínat také na vousy. Ty jsou totiž nezanedbatelnou součástí účesu jako celku. Tzv. strniště, které je v módě stále, je stále častěji nahrazováno plnovousem či jemným knírem.

Mezi jasné favority moderních účesů dnešní doby patří opotřebovaný styl ala Jared Leto s vlasy až k ramenům s pěšinkou uprostřed. Nezapomeňte však, že středové dělení je vhodné pouze pro muže s oválným tvarem obličeje. Pokud máte vlasy řídké a jemné, tomuto účesu se také spíše vyhněte.

Vzhledem k tomu, že účesy žen v roce 2018 budou směřovat do stylu 60.let, není překvapením, že pěšinka na straně bude hlavním trendem u účesů pro muže v roce 2018. U mužů s moderním stylem navíc poskytuje boční dělení mladistvý vzhled.

Inspiraci najdeme často u celebrit, kteří svůj vzhled většinou svěřují do rukou odborníků. Pojďme se tedy inspirovat.

David Beckham – spolu se svou ženou Victorií trendy nejen bedlivě sledují, ale často i udávají

Cristiano Ronaldo – vždy pečlivě upravený, účesy tohoto typu vyžadují častou návštěvu salonu

Gabriel Macht – elegantní a zároveň sportovní účes pro muže

Janko Tipsarevic – tzv. messy účes

Gabirel Landeskog – krátký mladistvý účes

Joe Jonas – špičaté krátké účesy jsou stále in

Ryan Piers Williams

Tom Cruise

Bradley Cooper

Ewan McGregor

Jake Gyllenhaal

Brad Pitt

Při výběru účesu vždy přihlížejte k typu vašich vlasů, tvaru vašeho obličeje a celkovému stylu vaší osobnosti.

Zdroj: hairstylesweekly.com

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top