Móda & styl

Pánské šperky Nialaya udávají nový směr v módním odvětví

pánská móda
pixabay.com

Již od pradávna patřily šperky k velmi oblíbeným módním doplňkům. Dříve byly typické pro vyšší vrstvy obyvatel a symbolizovali bohatství a moc. V současnosti jsou samozřejmě nedílnou součástí módních outfitů, ale zároveň podtrhují jedinečnost daného nositele a vlastníka.

Vsaďte na osobitost

Typ šperků, na které se však v tomto článku hodláme zaměřit, jsou pánské šperky značky Nialaya. Říkáte, že neznáte značku Nialaya? My Vám ji krátce představíme. Tato značka pochází z Ameriky a je pro ni typické slovo luxus. Roku 2009 ji na trhu předvedl Jannik Olander, který shledal obrovský úspěch. To však není to nejdůležitější. Tyto šperky jsou vyráběny ručně a každý obsahuje nějaký speciální diamant nebo drahý kámen, který má svůj individuální význam a léčivou sílu. Celá výroba šperků je pak zakončena čištěním bílou šalvějí, která zajistí, aby nedošlo k narušení pozitivní energie.

Pro jakoukoliv příležitost

Ačkoliv by se dalo říct, že mnoho lidí považuje obecně šperky jako dámskou záležitostí, mýlí se. Když se podíváme na trh se šperky, můžeme si všimnout, že mnoho výrobců vzpomíná i na mužskou část zákazníků a přizpůsobuje jim celé řady výrobků. S klidným srdcem si dovolujeme tvrdit, že nabídka šperků pro muže je stejně zajímavá a různorodá jako nabídka pro ženy. Vybírat mohou takřka z čehokoliv, ať už jsou to náramky na ruku, prsteny nebo náhrdelníky. Je z čeho vybírat. Každopádně ne každý výrobce, každá značka může zajistit komplexní uspokojení a ztotožnění se. Proto až budete třeba i Vy vybírat, buďte obezřetní a využijte té možnosti, že si můžete vybírat. Pokud však chcete něco víc, než jen obyčejný doplněk, vsaďte na jistotu, kterou Vám například nabízí právě výše zmíněná značka Nialaya.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top