Móda & styl

Trendem současné pánské módy jsou pánské náramky Nialaya

pánská móda
pinterest.com

Všeobecně je známo, že když se mluví o špercích, ale i jiných módních doplňcích, tak se výhradně spojují s ženským pohlavím. Díky nejrůznějším páskům, kabelkám, náušnicím nebo řetízkům mohou velmi stylově doladit svůj módní outfit. Je důležité si však uvědomit, že je to mnohem složitější a rozhodně se nejedná o záležitost pouze žen!

Pánské doplňky určují směr

Mezi hlavní doplňky v pánské módě bezesporu patří pánské náramky a hodinky

Hodinky jsou základním doplňkem, který plní dvě funkce. Ta první funkce je samozřejmě praktická. Aby byl člověk dochvilný a stihl vše udělat přesně tak, jak potřebuje, musí znát aktuální čas. Což zajistí hodinky. Samozřejmě v dnešní moderní době u sebe každý nosí smartphone nebo tablet. Jsou však situace, kdy je vysoce nevhodné vytahovat telefon a dívat se, kolik je hodin. Kromě praktické funkce však dokážou velmi stylově doplnit a podtrhnout mužský outfit. Co si budeme povídat, u muže v obleku prostě očekáváme hodinky na ruce.

Pánské náramky jsou zase zcela něco jiného. Setkat jsme se s jejich nošením mohli již ve středověku, ale i pravěku, kde byly součástí celého oděvu právě pánů. Důvod jejich nošení byl spjatý s duchovnem a spiritualismem. Tehdejší podoba náramků však byla zcela jiná než dnes. Šlo o nejrůznější kosti mnoha velikostí, které byly za pomoci provázku spojeny. V dnešní době nám značka Nialaya udává trend, ale i symbolizmus byl ponechán.

Proč je nosit?

Zájem o nošení náramků za poslední roky enormně vzrostl. Proč tomu tak je? Muži si stejně jako ženy uvědomují svoji ojedinělost a takovým šperkem ji mohou velmi efektivně vyzdvihnout. A již mnoho let platí, že šaty dělají člověka a i takový náramek může dodat vzhledu ten pravý šmrnc.

Náš tip:

Zkuste propojit nošení hodinek i náramků. Velmi stylové je mít hodinky i náramek na jedné ruce. Zvolte například hnědě hodinky a k tomu černý korálkový náramek Nialaya. Uvidíte, že výsledek bude stát za to.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top