Cestování

Plánujete poslední letní dovolenou? Spojte relaxaci s poznáním nových míst!

pixabay.com

Léto je sice u konce, což ale neznamená, že ještě není trocha času na poslední letní dovolenou. Ať už máte děti, se kterými vás čeká další kolečko školních povinností, nebo se chystáte pustit naplno do práce, zasloužíte si ještě před tím načerpat nové síly, odpočinout si a třeba i poznat nová místa, kde jste ještě nikdy nebyli. Pokud chcete vyrazit na poslední letní dovču a podívat se na nějaké pěkné místo, pak pro vás máme pár zajímavých tipů!

Vyhlášený relax, který si užijete

Pro všechny milovníky odpočinku a wellness, kde o sebe necháváte pečovat, je ideální volbou krásný hotel nacházející se v malebném prostředí zeleného ráje. Útulný hotel v Karlových Varech nabízí vše, co hledáte pěkně na jednom místě – dobré jídlo, příjemný personál, zajímavá místa vhodná k poznání, ničím nedotčenou přírodu a pohodlné ubytování. Tak co myslíte? Nestál by relax za to?

Není Morava jako Morava

Byli jste už někdy na Dolní Moravě? Pokud ne, měli byste tento drobný prohřešek napravit! Vyrazit sem můžete jak sami ve dvou, tak klidně s celou rodinou. Dolní Morava nabízí nespočet vyžití pro malé i velké, rodiče si zde odpočinou, děti se vyblbnou a získají zajímavé zážitky. A wellness, kde naberete nové síly, tu mají taky, takže není nad čím váhat.

Rodiště Bedřicha Smetany vás nadchne

Jen málokdo by neznal legendárního českého skladatele Bedřicha Smetanu, který se narodil v malebném městečku ve východních Čechách. Chcete-li se vydat po stopách tohoto skladatele, objevit nová místa, poznat trochu historie a samozřejmě si odpočinout, vydejte se do Litomyšle. Tomuto městu se ne nadarmo přezdívá malá Praha, uvidíte, že vás okamžitě nadchne!

Město perníku stojí za vidění

Pardubice, proslulé město perníku, jste už navštívili? I tohle městečko slibuje spoustu krás a míst, která určitě stojí za vidění. Nejenže si zde můžete křoupnout do nějakého perníčku, zajít zde můžete i na odpočinek na wellness.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top