Nezařazené

Pobyt ve tmě vás doslova změní

Marně tápete, co si představit pod názvem titulku tohoto článku? Říkáte si, že přece noc strávená ve tmě vám nikdy nepřinesla nic lepšího, než odpočaté tělo a mysl? Pak vám musíme prozradit, že pobyt ve tmě je něčím trochu jiným, než si myslíte. Jde o dlouhodobé setrvání v absolutní tmě, které má dlouhou historii a tradici. Naši předci ho aplikovali již stovky let nazpět.

V čem je přínosný pobyt ve tmě?

Nyní si s největší pravděpodobností pokládáte otázku, v čem je vlastně dobrý pobyt ve tmě? Odpověď na ni je snadná. Takový pobyt slouží k poznání sama sebe, k otevření dveří do dalších světů, k novému vnímání svého těla a všeho kolem. Díky takové terapii si budete schopni důkladně vyčistit hlavu a v mysli se dostanete na doposud neznámou úroveň.

Takový pobyt ve tmě nabývá podoby nejenom duchovní očisty. Během terapie můžete ve tmě cvičit jógu a jiné cviky, takže si dokonale protáhnete i samotné tělo. Sami se můžete přesvědčit o tom, že po absolvování takového pobytu se budete cítit lépe a také svět kolem sebe budete vnímat jinak. Základem je vybrat si vhodné místo pro realizaci takového pobytu.

Terapie tmou na tom správném místě

Určitě zapomeňte na to, že byste pobyt ve tmě absolvovali u vás doma v ložnici. Musí se jednat o absolutní tmu, v níž budete uzavřeni několik dní. Naštěstí nemusíte vymýšlet žádné zatemňování a podobné věci. Po celém území České republiky existuje totiž řada míst, kde se lze takové terapii věnovat, a to v dokonale připravených prostorách. Takový pobyt ve tmě budete moci absolvovat se vším všudy. K dispozici vám bude sociální zázemí, ale také pravidelná strava.

Je nejvyšší čas udělat něco se svou myslí a posunout se na vyšší duchovní úroveň. Neváhejte a využijte některé z míst po ČR, kde budete moci absolvovat pobyt ve tmě se vším všudy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top