Auto-Moto

Podívejte se na to, jak si vede průměrný vůz Jeep Renegade

www.pixabay.com

Značka Jeep patří mezi výrobce vozů, kteří rozhodně nešetří na rozpočtu. To je ostatně také vidět ve vozovém parku, který tato firma má. Většina vozů je rozhodně zařaditelná pouze do nejvyšší a vyšší cenové kategorie, čemuž odpovídá také jejich vybavení a vlastnosti.

Pak je tady ale jedna výjimka. A to taková výjimka, která je zcela upřímně zajímavým počinem jinak rozhodné automobilky směrem k maximální kvalitě bez ohledu na cenu. Jeep Renegade je moderní Jeep, který se cenou vejde i pod půl milionu korun. Což není málo, ale rozhodně je to několikanásobně míň než jeho kolegové. Co ale za tyto peníze dokáže?

Na první pohled kompromis rozhodně nepoznáte!

Jeep Renegade se stal po svém vydání víceméně okamžitě prodejní bombou. I dnes jsou skladové vozy Jeep Renegade neustále pod nátlakem nových kupců. Po prvních jízdách totiž vyšlo najevo, že ani zdaleka nenajdete do očí bijící rozdíl, který by vám prozradil, jak moc automobilka Jeep skutečně šetřila. Zcela naopak se dá říct, že před sebou máte výborný vůz, ve kterém se snoubí vše, co lze očekávat v dané cenové kategorii. 

Bytelný interiér a nízká spotřeba k tomu

Při pohledu do interiéru vozu je jasná jedna věc. Tady se rozhodně budete cítit naprosto dokonale, protože vám nabízí interiér nejen dostatek pohodlí, ale také bezpečnosti za masivní palubní deskou. Zkrátka ani Renegade tady neopomněl připomenout, kdo je největší vozidlo na silnici široko daleko.

Opravdu velké překvapení vás ale bude čekat pod kapotou. Výborně odladěný motor překvapí nízkou spotřebou, která se řadí do kategorie střední silniční třídy. To, že vozy Jeep dokáží konkurenci zostudit svojí výbornou ovladatelností, je pro nás již klasika. Překvapením ale zůstává, že se to u modelu Renegade povedlo i s překvapivě nízkou spotřebou!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top