Bydlení

Podle čeho vybírat kvalitní tyčový mixér?

kuchyně
pixabay.com

Tyčový mixér sice není naprostou nezbytností každé kuchyně, nicméně se určitě shodneme na tom, že s ním je spousta činností v kuchyni daleko jednodušší. Nepochybujeme o tom, že máte představu, jak tyčový mixér funguje, proto si odpustíme vás o tom poučovat. Místo toho se společně podíváme na kritéria, podle kterých byste tyčový mixér měli vybírat.

K čemu se vlastně hodí?

Ještě než se pustíme do kritérií, které vám pomohou při výběru tyčového mixéru, stručně si řekneme, k čemu všemu jej v kuchyni můžete používat. Pokud chcete namítnout, že logicky k mixování, pak máte bod. Je to pravda. S tyčovým mixérem umixujete kaše, polévky, přesnídávky, můžete s ním ale i sekat nebo drtit – záleží samozřejmě na konkrétním modelu.

·         Rychlosti

První kritérium, podle kterého vybírat tyčový mixér je počet rychlostí. Ještě než navštívíte online či kamenné elektro, měli byste vědět, jak náročný jste uživatel. Od toho se pak můžete odpíchnout. K dostání jsou mixéry s jednou jedinou nastavitelnou rychlostí, stejně tak si ale můžete pořídit mixéry, které mají třeba až 20 různých rychlostí.

·         Ovládání

U tyčového mixéru je důležité, jak se ovládá a jak pohodlně se drží v ruce. Určitě není na škodu, pokud je rukojeť, za kterou mixér držíte, pogumovaná, protože tak snadnění předejdete nepraktickému klouzání. Tyčové mixérce zpravidla ovládají tak, že držíte spínací tlačítko – bez toho mixér nefunguje. Berte ohled na to, kde se spínač nachází, jestli není moc nízko nebo naopak moc vysoko.

·         Údržba

V neposlední řadě je určitě dobré vědět, jak se tyčový mixér udržuje v čistotě. Zatímco některé modely lze rozložit, tím máme na mysli, že mají odnímatelné nástavce, u jiných modelů to nejde. Možnost mixér rozložit a tím pádem jej pohodlněji umýt, může být pro vás jedním z rozhodujících faktorů.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top