Zdraví & sport

Podle čeho vybírat liquu do elektronické cigarety?

kouření
pixabay.com

Podlehli jste současnému fenoménu v podobě elektronických cigaret nebo se tento trend teprve odhodláváte vyzkoušet? Tak či onak jste určitě na správné cestě, protože každý moc dobře ví, že kouření klasických cigaret dělá v těle kuřáka jen samou neplechu. Elektronické cigarety slibují daleko nižší dopad na zdraví, protože tělo nezanáší dehtem, ale dopřávají kuřákovi pouze tolik potřebný nikotin. Nedílnou součástí elektronických cigaret jsou náplně liqua, bez kterých by e-cigarety nefungovaly. Víte, jak si vybrat správně?

Vlastně na tom nic není

Možná se vám zdá, že výběr náplně je docela složitý, především pak v případě, kdy s elektronickými cigaretami teprve začínáte. Ve skutečnosti to vůbec složité není, stačí se jen držet dvou základních bodů, s nimiž to zvládnete levou zadní. Tak si pojďme říci, podle čeho vybírat liqua do vaší elektronické cigarety.

Intenzita nikotinu

Pokud bude kuřáka něco zajímat, pak to bezesporu bude intenzita nikotinu v náplni, což je první bod, kterého byste se měli při výběru držet. Nelze říci všeobecně, kolik nikotinu je potřeba, protože každý kuřák má individuální potřeby, které je potřeba vyslyšet. Ještě než se dáte do výběru, měli byste si sami odpovědět, kolik klasických cigaret jste vykouřili za den a jak silné cigarety jste kouřili. Od toho se můžete odrazit. Silní kuřáci budou hledat náplně s obsahem alespoň 24 mg nikotinu, méně náročným kuřákům by pak mohla postačit náplň s obsahem 6-12 mg nikotinu.

Příchuť

Druhé vodítko pro výběr správné náplně do elektronické cigarety se týká příchutě, protože právě tím se e-cigarety od těch klasických hodně liší. V současné době máte na výběr z několika druhů, takže si každý dokáže přijít na své. Mezi nejoblíbenější příchutě patří vanilka, mentol nebo meloun. K dostání jsou i příchutě v podobě lesní směsi, kávy, tradiční příchuť tabáku, jahody, borůvek a další. Určitě je z čeho vybírat.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top