Zdraví & sport

Podle čeho vybírat liquu do elektronických cigaret?

kouření
pixabay.com

Rozhodli jste se dát vale klasickým cigaretám, které nejen nepříjemně zapáchají a na náklady vyjdou daleko dráž, a místo nich jste sáhli po elektronické cigaretě? Udělali jste dobře, elektronické cigarety nepředstavují pro lidské zdraví až takovou hrozbu, nehledě na to, že i mnohem lépe vypadají, nesmrdí a jsou levnější. Jestli k elektronkám něco neodmyslitelně patří, pak jsou to náplně, bez kterých byste se zkrátka neobešli. Víte, jak si mezi širokou nabídnout vybrat správně? Pokud ne, pak si určitě přečtěte dnešní článek!

Obsah nikotinu

Každý kuřák k uspokojení svých potřeb vyžaduje jediné: nikotin! Právě na tom se kuřáci stávají závislými a nedostatek nikotinu v těle může způsobit nepříjemné abstinenční příznaky. První kritérium, podle kterého byste liquu do elektronické cigarety měli vybírat, je množství nikotinu. V tom se totiž elektronky hodně liší. Záleží na tom, jak silný jste kuřák. Zatímco méně náročným kuřákům postačí liqua s obsahem např. 6 mg nikotinu, silný kuřák bude potřebovat alespoň 24 mg nikotinu v náplni.

Příchuť

Elektronické cigarety jsou oblíbené i díky tomu, že nabízí spoustu možností příchutí. Vybírat můžete mezi desítkami různorodých náplní a záleží čistě na vás, pro kterou příchuť se rozhodnete. Populární je například vanilka, jahoda, klasický tabák nebo meloun. Mezi další oblíbené příchutě pak patří lesní plody, citrusy nebo třeba borůvka. Možností je ale tolik, že se možná ani nebudete moci rozhodnout.

Výhodná balení

Dalším kritériem pro výběr náplně může být jejich cena, případně možnost pořídit výhodná balení, ve kterých je třeba vícero náplní a po cenové stránce tak vyjdou výhodněji, nežli kdybyste náplně pořizovali po jedné. Takových balíčků se dá pořídit celá řada, některé v sobě kombinují třeba 3 stejné příchutě, jiné jsou v balíčku různě nakombinovány.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top