Zdraví & sport

Podzimní běhání? – typy, jak se na něj vybavit

Běhání na podzim je pro běžce mnohem náročnější, než na jaře a v létě. Oproti jiným sportům je běh opravdu nenáročný na vybavení a potřebujeme ho opravdu minimum. Velmi záleží na tom, jaké máme finanční prostředky a kolik jsme ochotni do toho koníčků investovat peněz. Výše investovaných peněz se samozřejmě také promítne do celkového pohodlí, které nám bude poskytnuto.

Existují samozřejmě specialitky, které si postupně během vývoje každý běžec poskytne. Jsou tím například speciální běžecké hodinky, které umí měřit tepovou frekvenci, čelovka nebo sporttester. Nicméně toto je výbava pokročilejších běžců a není k samotnému výkonu potřebná.

 

Co ale skutečně potřebujeme?

 

Funkční prádlo

Funkční prádlo má hned několik funkcí a to schopnost odsávat pot z lidského těla, velmi rychle usychá, nezabraňuje přirozenému pohybu těla a to díky tomu, že je elastické. A je rozhodně lehčí než jiné prádlo, což obecně sportovci velmi oceňují.

Nutností jsou:

– speciální běžecká obuv

– ponožky

– spodní prádlo – sportovní trenýrky, slipy

– funkční triko

– mikina

– nepromokavá bunda

– nepromokavé kalhoty – šusťákové

– čepice

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top