Auto-Moto

Potřebujete atypické dřevěné palety? Není to žádný problém

Paleta je doslova multifunkčním dřevěným nástrojem, který nachází využití v mnoha oblastech. Je to od dopravy až po skladování nejrůznějšího zboží. V těchto sférách je obvykle kladen maximální důraz na přesné rozměry palety, jež často musí splňovat i příslušené normy ČSN. Třeba proto, že by jinak nešlo využívat v rámci mezinárodní přepravy sortimentu.

Jenže, co když potřebujete atypické dřevěné palety a jednoduše vám nevyhovuje standardní rozměr 1200×800 cm? Pak se nemusíte vůbec omezovat.

Výroba dřevěné palety na míru

Na trhu funguje už spousta výrobců palet, kteří se zaměřují nejenom na klasické euro palety, ale také dokáží tvořit atypické dřevěné palety. Taková firma vás požádá o technickou dokumenty k vámi plánovaným paletám a podle nich nastaví své výrobní linky. Díky tomu se domůžete palety šité doslova na míru.

Když zvolíte toho správného dodavatele, nemusíte se vůbec obávat toho, že by paleta byla při výrobě nějak ošizena. Vzniká stejným způsobem jako euro palety, jen v jiných rozměrech. To znamená s odlišnou délkou a šířkou. Jinak jsou použity stejné dřevěné přířezy vysoké kvality a precizní zpevňovací prvky. Výstupem budou pouze atypické dřevěné palety, které z pohledu zpracovatelnosti odpovídají vysokým standardům a vám budou sedět rozměrem tam, kam je chcete umístit.

Atypické palety za skvělé ceny

Jak už vyplynulo z článku, pokud vyžadujete atypické dřevěné palety s dlouhou životností, pevností a odolností, neměli byste podceňovat výběr vhodného dodavatele. Zaměřte se na firmu, která má v tomto oboru letité zkušenosti, její palety patří k těm kvalitnějším a o všem vás přesvědčí pozitivními referencemi mnohých zákazníků.

Když si v dnešní době usmyslíte, mohou vám být zhotoveny palety jakékoliv délky a šířky. Každý si přijde na to své.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top