Auto-Moto

Potřebujete palety? Využijte výhodný prodej palet

Standardní palety lze vidět na každém kroku. Jde o praktického pomocníka při skladování zboží, respektive při jeho následné dopravě. Díky lidové tvořivosti se dřevěné palety využívají i k dalším než primárním účelům. Je to kupříkladu v roli podkladu pod dřevo, k utváření překážek nebo v podobě paletového nábytku. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou. Prodej palet je jednoznačně všudypřítomnou záležitostí.

Využívejte palety odpovídající kvality

Když budete používat palety pod dřevo, asi nebudete moc řešit, v jakém stavu jsou. Při skladování libovolných věcí nebo u přepravy už kvalita hraje poměrně zásadní roli. Promítá se minimálně do bezpečnosti a dlouhé životnosti. V rámci mezinárodní dopravy takové palety navíc musí splňovat určité normy.

Když tedy volíte prodej palet a pořizujete si nové, dbejte na normy ČSN. Nejpoužívanější euro paleta má velikost 1 200 x 800 mm a její nosnost by měla být 1 500 kg. Výjimkou pochopitelně nejsou ani palety jiných rozměrů, které mohou být využívány k dalším účelům. Pokud na trhu nenarazíte na prodej palet s vhodnou nabídkou, můžete si nechat palety dokonce vyrobit. Ano, spousta dodavatelů tuto možnost nabízí. Stačí přinést technické nákresy poptávaných palet a ty budou během krátkého okamžiku zhotoveny.

Nakupujte palety s patřičnými slevami

Při hledání dodavatele palet byste měli určitě přihlížet ke komplexnosti předkládaného portfolia. Není to pouze prodej palet, který vás bude zajímat. Narazit můžete na nejrůznější množstevní slevy, díky nimž ušetříte nějaké peníze. Mezi přidružené služby patří například opravy poškozených palet. I to se může hodit v okamžiku, kdy chcete za málo peněz prodloužit životnost dřevěné palety. A pokud byste palety už nepotřebovali, existuje také jejich výkup. V tomto směru máte zkrátka možností více než dost.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top