sex a vztahy

Problémy s erekcí? Toto mohou být příčiny

sex
pixabay.com

Měli jste chuť na sex, ale v posteli se něco pokazilo? Tedy došlo k tomu, že jste chtěli, ale vaše tělo nefungovalo tak, jak by mělo? Nejedná se o nic zase až tak výjimečného. Dané problémy může mít mnoho mužů. A co patří mezi jejich příčiny? Na to se podíváme společně.

Psychické problémy

Není nic výjimečného, že problém je velmi často v hlavě. S čistou hlavou tělo funguje podstatně lépe. Máme-li být konkrétní, tak problémy s myslí mohou být spojeny třeba s:

  • Osobními problémy
  • Nadměrnou pracovní zátěží
  • Minimem volného času

To vše se podepíše na tom, že kvůli hlavně plné problémů nemůže dojít k tomu, že se člověk uvolní. V takovém případě je ale pomoc celkem jednoduchá. Přečtěte si o Cialise, který pomůže problém s erekcí ihned vyřešit. Dále už stačí jenom změnit svůj život v tom směru, abyste si vyčistili hlavu a neřešili toho tolik, jako nyní.

Zdravotní komplikace

Někdy se může jednat i poměrně závažný problém, který může souviset hlavně se špatným průtokem krve. V tomto případě se objevuje takzvaná erektilní disfunkce, kterou je třeba zařadit do skupiny problémů, kde je vhodné využít pomoci lékaře. Není se čeho bát, ani není důvod se stydět. Lékař provede různé testy a na základě výsledku provede vyhodnocené a návrh řešení.

Stáří

Bohužel, je to tak. Vliv má na mnoho věcí spojených s naší životem a oblast sexu se jí nevyhýbá. Proto i starší věk je důvodem, proč lidské tělo nefunguje tak, jak by fungovat mělo. A řešení? Podobně jako v předchozím případě, i tady se hodí jedna kvalitní tabletka.

Únava

Když je člověk unavený, jasně se to projevuje na tom, jak funguje jeho tělo. Nejenom, že nezvládne větší fyzickou aktivitu, ale je třeba říci, že nemusí zvládnout ani aktivitu sexuální. Problém je spojený s tím, že se objeví právě ona možná porucha erekce. V daném případě pomůže jediná věc – odpočinek v podobě dostatečného spánku.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top