sex a vztahy

Jak vybrat dárek pro partnerku k narozeninám? Je to lehčí, než si myslíte!

Zdroj: pixabay.com

Mnoho mužů při výběru dárků pro jejich partnerku propadá tichému zoufalství. Jak je totiž známo, vyznat se v ženách není nic jednouchého, a proto se není čemu divit, že většina z nich tak nějak netuší, čím by své milované mohli udělat radost. Nezáleží na tom, jestli i vy potřebujete inspiraci na dárek kvůli partnerčiným narozeninám, výročí vašeho vztahu nebo jestli jí chcete udělat radost jen tak – možná i vám totiž došla inspirace, kterou najdete v následujících řádcích – tak určitě čtěte dál!

Potěšit ženu není tak složité

I když tomu možná nebudete věřit, potěšit ženu ve skutečnosti není tak složité, jak si možná myslíte. Samozřejmě v případě, kdy vedle sebe nemáte náročnou potvoru, která se nespokojí s ničím menším, nežli s diamantovým náhrdelníkem nebo čtrnáctidenním pobytem někde na soukromé jachtě. Přesto pro vás máme několik tipů na dárek, kterým každé ženě vykouzlíte úsměv na tváři doslova od ucha k uchu!

Pěkný šperk

Na začátek něco jednouchého, s čím nikdy nic nezkazíte – pěkný šperk. Na blýskavé věci ženy slyší a jak je známo, šperkům žádná neodolá. Co třeba vsadit na dámské náramky, nějaké pěkné náušnice nebo třeba decentní řetízek?

Společné vzpomínky

Většina žen bude nadšená, pokud se společně do něčeho zapojíte, ať už to bude cokoli. Ženy zkrátka milují, když mohou budovat vzpomínky, navíc pokud s tímto nápadem přijdete sami od sebe, zasloužíte si plusové body. Co třeba kurz vaření či společenských tanců?

Nezapomenutelné zážitky

Tak trochu navážeme na předchozí odstavec a poradíme vám pořídit partnerce nějaký zážitek, na který jen tak nezapomene. Napadá nás například seskok padákem, bungee jumping nebo skok volným pádem. Tomu by nemusela říci ne, co myslíte?

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top