sex a vztahy

Řešíte problémy s erekcí včas? Často pomohou léky na podporu erekce

pixabay.com


Pokud patříte mezi muže, kteří často řeší problémy s erekcí, měli byste zbystřit. Poruchy erekce totiž nevznikají jen tak – ano, v určitém věku, přibližně nad 40 let, jsou u mužů přirozené. Nicméně v mnoha případech může stát za problémovou erekcí mnohem více faktorů, zejména psychický stav, zdravotní problémy, nedostatek testosteronu a jiné. Najít a odstranit příčinu není vždy snadné, protože erekce je velmi složitý proces. 

Věděli jste, že erekce probíhá také u žen? Konkrétně u klitorisu, který ženám navozuje různou intenzitu sexuálního vzrušení. Podobné je to také u prsních bradavek. 

Léky na podporu erekce, pomohou i volně prodejné přípravky

Při opakovaných problémech s erekcí byste měli určitě navštívit lékaře, může totiž jít o závažný zdravotní problém. Neléčené poruchy erekce mohou vést až k impotenci. Nejčastěji bývají poruchy erekce způsobeny špatným psychickým stavem muže, například obavami před sexem s novou partnerkou, nedostatkem zkušeností a podobně. Vliv má také únava, vyčerpání a samozřejmě nedostatek testosteronu. 

Právě v takovém případě jsou volně prodejné léky na podporu erekce tím správným řešením. Rozdělit bychom je mohli na dvě základní skupiny podle účinku – dlouhotrvající přípravky a přípravky s okamžitým, ale krátkodobým účinkem.  Zatímco u první skupiny se změny projevují nejdříve po 3 měsících užívání, ale zato s dlouhodobým účinkem, v případě druhé skupiny můžete mít pevnou erekci už do 60 minut. Nejlepším produktem na trhu, který je volně dostupný a podpoří okamžitě erekci, je Erexan.  

  • zabezpečuje tvrdou erekci do 60 minut
  • průměrně o 40 minut dokáže prodloužit sex
  • garantuje plnější a objemnější penis
  • nemá vedlejší účinky, jako například Viagra

Zlepšení průtoku krve a zvětšení objemu topořivých tělísek

Většina těchto volně dostupných produktů na podporu erekce funguje na stejném principu, který je vysoce účinný. Svým složením totiž podporuje průtok krve, takže se krev snadněji dostane do topořivých tělísek, což je základem erekce. Topořivá tělíska se naplní krví a tím dochází k erekci. Ovšem pokud se naplní málo, nebo naopak krev rychle odtéká, erekce ochabuje, případně se ani nedostaví. 

Jste spokojeni s velikostí svého penisu? Statistika říká, že průměrně každý třetí muž hledá způsoby, jak zvětšit penis.

Například účinné látky Erexanu krátkodobě roztáhnou topořivá tělíska, čímž dokáží pojmout více krve, než je běžné bez těchto podpůrných látek. Tím pádem je penis mnohem pevnější a tvrdší, také mírně objemnější, erekce je silnější než dříve – penis je tak doslova napnutý. Samozřejmě platí, že čím je erekce silnější, tím nejen lépe uspokojíte partnerku, ale také vy samotní budete mít intenzivnější orgasmus. Společně s delší výdrží můžete zažít skutečně dosud nepoznaný sex. 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top