sex a vztahy

Dárek pro ženu? Poradíme vám!

dárek pro ženu
pixabay.com

Většina mužů se v otázkách vymýšlení dárků pro své milované protějšky poměrně ztrácí. Není se vlastně čemu divit. Oblasti, kde by měli dárky vybírat, jsou jim většinou na míle vzdálené, takže nedokáží bezpečně odhadnout, čím by ženám udělali tu největší radost. Pokud právě řešíte situaci, kdy si s nákupem prostě nevíte rady, nezoufejte. Tento článek by vám měl v následném počínání opravdu pomoci. Zajímá vás více? V tom případě rozhodně nikam neodcházejte, další řádky pro vás budou velice důležité.

Jaký dárek je pro ženu nejvhodnější?

  • květina nikdy nic nezkazí
  • pozvání na večeři je sázka na jistotu
  • krásný šperk ženě dokáže, jak moc pro vás znamená

V seznamu výše jsme zmínili takové tři základní typy dárků, které jsou sice napříč všemi generacemi poměrně časté, nicméně s nimi nikdy nemůžete nic zkazit. Nejlepší variantou je všechno nakombinovat dohromady. To znamená, že nejdříve přinese ženě krásnou květinu vytvořenou z toho, co má ona sama nejraději. Poté jí pozvete na skvělou večeři do vaší oblíbené restaurace, kde večeru dodáte korunu v podobě šperku. Třeba krásné briliantové náušnice se pro takovou příležitost vyloženě hodí a pokud do nich investujete, rozhodně se vám to v otázkách radost vaší polovičky vyplatí.

Náušnice samozřejmě nejsou jediným dárkem, po kterém vám žena bezpečně padne k nohám. Stejného úspěchu dosáhnete například i s dalším typem šperkům, kterými jsou briliantové přívěšky. Fantazii se zkrátka meze nekladou a pokud jeden rok plánujete koupit náušnice, tak na rok další si nechte třeba právě přívěšky.

Hlavně se trefit do vkusu partnerky

Určitě musíte těsně před koupí nějakého šperku sledovat, co vaše žena nosí nejraději. Pokud na ní vidíte jenom stříbro, rozhodně jí nekupujte zlato. Pokud nosí jenom brilianty, kupte brilianty. Je to naprosto jednoduché a pokud se tímto postupem budete řídit, nemůžete neuspět!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top