sex a vztahy

Čím potěšit ženu? Růží i šperkem!

zdroj: pixabay.com


Udělat radost ženě není tak složité, jak se možná na první pohled zdá. Ženy se sice kolikrát tváří nedostupně, ale ve skutečnosti je lze potěšit i naprostými maličkostmi. To jen muži si to často ve svých představách dělají daleko složitější, nežli jaké to ve skutečnosti je. Pokud ale opravdu nevíte, čím potěšit ženu, pak jsou následující řádky určené právě vám!

Květina

Žádná žena neodolá květině, na tom se určitě shodneme. Když opravdu nevíte, co jiného byste mohli ženě darovat, věnujte jí květinu (nebo květiny) a uvidíte, že se jí oči budou lesknout dojetím. Ženy zkrátka květiny milují, spojují si je s romantickými muži a ti, jak je známo, to u žen vždy a za jakékoli situace vyhrávají na plné čáře. Kytky jsou proto jistota, se kterou nemůžete nic pokazit, to se spolehněte.

Šperk

Velmi podobně, ba dokonce úplně stejně, se to má se šperky. Šperky k ženám patří, o tom nemusí být sporu. Ženy se díky nim cítí krásnější, jemnější i sebevědomější, s pomocí nejrůznějších šperků podtrhují svou ženskost, proto je i pěkný šperk vaše sázka na jistotu, se kterou určitě ženě radost uděláte. Co třeba slušivý náramek? Nia šperky se mohou pyšnit elegancí i jemností, což je u žen oblíbená kombinace!

Večeře

Pozvat ženu na večeři se možná na první pohled jeví jako ohraný nápad, nicméně věřte, že i tohle bude vaše sázka na výherní kartu. Můžete svou drahou pozvat do nějaké pěkné restaurace (rovnou zapomeňte na fast foody nebo nějaké levné bufety), mnohem lepší dojem ale uděláte, když ženě něco dobrého k večeři uvaříte vy sami. Ženy dokážou ocenit snahu a vy se můžete spolehnout, že vaše snaha bude po zásluze odměněna.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top