sex a vztahy

Jakým dárkem potěšit maminku, sestru nebo přítelkyni? Šikovný spotřebič určitě neurazí!

zdroj: pixabay.com


Vánoce se nezastavitelně blíží a mnoho lidí už teď přemýšlí nad vánočními dárky pro své nejbližší. Možná i vy patříte k těm, které dárky pro své milované řeší s předstihem, protože se chcete vyhnout typickému stresu a shonu, jež je během vánočního času naprosto normální a častý. Chcete poradit, jakým dárkem potěšit maminku, sestru nebo třeba manželku? Pár tipů jako inspiraci bychom pro vás určitě měli, tak čtěte dál!

Šikovný spotřebič se v domácnosti vždycky hodí

Pokud jde o ženy a o domácnost, jsme si naprosto jistí, že spotřebičem žádnou z nich určitě neurazíte. Ženy totiž ocení po svém boku šikovného parťáka, který jim pomůže s úklidem, přípravou něčeho dobrého k jídlu nebo jim usnadní úpravu účesu. Domácí spotřebiče jsou zkrátka vděčným dárkem, se kterým určitě uděláte radost jak mamince, tak i sestře nebo manželce.

A co vlastně vybrat?

Vysavač nebo parní mop?

Při úklidu domácnosti, kterou chce mít většina žen dokonale čistou a načančanou, přijde vhod vysavač nebo třeba parní mop. To jsou pomocníci, na které se žena může spolehnout, když potřebuje vysát prach či drobečky z podlahy, nebo když chtějí vydezinfikovat podlahy, aby se z nich mohlo jíst. Vysavače představují standardní vybavení domácnosti, záleží jen na vás, jaký typ nebo třeba značku vyberete. A pokud jde o parní mop, ten se neztratí všude tam, kde jsou hladké podlahy, použít se ale dají i na koberce – stačí použít speciální nástavec.

Kávovar nebo žehlička?

Mezi domácí spotřebiče můžeme zařadit i kávovar, se kterým si během krátké chvíle připravíte svoji nejoblíbenější kávu. Když je řeč o žehličce, mnoho žen se možná zpočátku vyděsí, ale když se dozví, že jste ji vybrali tu nejlepší, se kterou je žehlení pohádka, pak se určitě zlobit nebude. Ba spíše naopak, žehličku si zamiluje!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top