sex a vztahy

Tipy na dárky pro ženy

zdroj: pixabay.com


Hurá, již brzy tu budou Vánoce! Také se již nemůžete dočkat? Pokud se již zamýšlíte nad dárky pro ty, na kterých vám záleží, pak určitě uvítáte naše tipy na dárky pro ženy. Chcete inspirovat, čím můžete pod vánočním stromečkem potěšit maminku, babičku nebo manželku? Tak čtěte dál, určitě najdete spoustu skvělé inspirace, která vám přijde vhod!

Oblečení

Oblečení je vděčný dárek, se kterým nikdy nic nezkazíte. Máte-li velikost a vkus dané ženy v malíčku a troufnete si na to, abyste jí vybrali pěknou blůzku, slušivou košili nebo elegantní halenku, pak neváhejte a jděte s chutí do toho. Ženy oblečení milují, milují za něco utrácet a ještě více milují, když dostávají nové oblečení, za které ale nemusely utratit jedinou korunu.

Šperky

I šperky patří mezi dárky, nad kterými žádná z žen neohrne nos. Ba spíše naopak. Ženy šperkům neodolají, milují je a rády je nosí. Cítí se s nimi více žensky, podtrhují s nimi svůj půvab a zkrátka se díky nim cítí lépe. Pokud vsadíte na dámské šperky, určitě neuděláte chybu. Můžete dané ženě vybrat třeba náramek nebo řetízek, tak či onak bude určitě radostí skákat alespoň metr vysoko.

Parfém

Říká se, že parfém je jedna z věcí, kterých si na druhých lidech všimneme jako úplně prvních. A také se říká, že si parfém zapamatujeme, když je nám příjemný. Proto i parfém řadíme na seznam super dárků pro ženy, ať už jde o maminky, sestry, přítelkyně nebo třeba nejlepší kamarádky. Pozor ale na výběr, parfémy jsou sice luxusním dárkem, ale chce to znát alespoň okrajové preference ženy, kterou tímto dárkem chcete překvapit. Přeci jen každé se líbí něco jiného, jedna může mít ráda vůně jemné a lehké, jiná zase těžké a výrazné.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top