Móda & styl

Proč jsou pánské náramky opravdu ty nejlepší mužské šperky?

Pánské náramky na ruku jsou velice populárními šperky už dlouhou dobu. Dříve se nosívaly jako jeden z mála druhů šperků víceméně nepřetržitě po velice dlouhou dobu. Dnes už se nosívají spíše podle toho, jaká je sezona a módní vlna.

To ale nemění nic na tom, že pro mnohé dokáží být volbou číslo jedna ve všech podmínkách. My vám dnes přinášíme několik důvodů, proč bychom mohli pánské náramky klidně považovat za ty nejlepší mužské šperky.

Velikost, která ladí ke každému muži

Jednou ze zásadních výhod je fakt, že pánské náramky dokáží nabídnout velké rozmezí velikostí. Často jsou dávané na pružné základy, jako je dobře vázaná základ, kožený základ a nebo dokonce také speciální drátek.

Základní rozdíl v tomto případě ale nedělá nic jiného než přímo samotné velikosti komponentů. Díky tomu, jak velké mohou komponenty být, se také můžeme dostat k tomu, že jsou ideální pro konkrétní osoby. To přitom vždy rozhoduje poměr velikosti náramku proti síle zápěstí.

Originální kombinace

V rámci náramků se často nebojí výrobci udělat opravdu zajímavé kombinace. Proto tak mohou pánské náramky na ruku běžně obsahovat spoustu materiálů, které k sobě ladí jak barvou, tak svým původem. Jenom vzácně se setkáme s náramky, které jinak poskytnou méně než tři různé materiály.

Rustikální materiály se k mužům hodí

To, co nevidíte moc často v případě žen, je u mužů naopak zásadní výhoda. U šperků se velice často používají rustikální materiály, mezi které mohou patřit různé druhy okrasných minerálů, dřeva, kůže nebo korálů. To všechno otevírá designérům nové dveře, protože jak samostatně, tak v kombinacích dokáží vytvořit dokonalé dílo. U velké části z nich je navíc nutné říct, že každý komponent na náramku je unikát, protože žádný další takový neexistuje.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top