Móda & styl

Proč jsou pánské náramky tak moc oblíbeným moderním šperkem?

Moderní šperky nabízí opravdu velké množství možností jak pro muže, tak i pro ženy. Právě pánové přitom dlouhou dobu byli klientelou, která se držela jenom několika mála trendů. Velké množství mužů navíc donedávna zcela ignorovala šperky jako módní doplňky.

Dnes už to ale rozhodně není ani zdaleka pravda. Pánové naopak velice rádi šperky používají a s tím se také zvyšuje množství kousků, které lze sehnat. A pánské náramky jsou mezi nimi jasnými favority.

Originalita na prvním místě

Originalita je něco, co chtějí v módě a špercích zkrátka úplně všichni. Nedokážeme si prostě přestavit člověka, který rád bude potkávat stejné oblečení nebo doplňky na lidech kolem sebe. Ješitnost ke šperkům v tomto ohledu zkrátka patří.

Samotné pánské náramky přitom trend originality nejen že ctí, ale také ho posouvají na zcela novou úroveň. Základem je už jenom ten fakt, že množství materiálů umožňuje pracovat dokonale s tvary a velikostmi komponentů, které jsou součástí samotných pánských náramků. Proto tak můžeme vybírat různé tvary a velikosti tak, aby vše dokonalo ladilo k pánskému temperamentu a postavě.

Novinkou jsou rustikální materiály

Každý by si myslel, že jsou pro šperky tím nejlepším jenom drahé kovy a ty nejvzácnější drahokamy. Jenže to není ani zdaleka pravda. Naopak pánské náramky velice často dokáží pracovat s obyčejnými rustikálními materiály, které ale dokonale splní svoji funkci. Velice oblíbené jsou tak různé typy dřeva, kvalitní kůže, perleti, perel, a dokonce i celá řada minerálů.

Právě minerály přitom nesou jednu z hlavních funkcí. Kdo by ale čekal jenom nablyštěné diamanty, je těžce na omylu. Kouzlo víceméně obyčejných minerálů jako je malachit, azurit, opál a mnohé další, jsou také zdrojem spousty kvalitních nápadů pro tvorbu pánských náramků.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top