Móda & styl

Jaké módní doplňky mají pánové všeobecně nejraději?

Svět módních doplňků nám dneska dává opravdu velké množství různých možností, ze kterých vybírat. To pochopitelně neplatí jenom pro dámy, ale také pro pány. Právě pánské doplňky jsou přitom jednou z věcí, které patří mezi nejzajímavější témata.

Mnozí pánové si na nich potrpí, aniž by o tom vůbec věděli, protože jde o naprostou samozřejmost. My se dnes podíváme na to, jaké módní doplňky jsou u pánů nejčastější.

Hodinky vévodí pánskému světu

Rozhoně doplňkem, který mají pánové všeobecně nejraději, jsou samotné hodinky. Jednotlivé kousky přitom mohou být velice rozdílné v ceně i náročnosti až neuvěřitelným způsobem. Základní hodinky, které jsou pány oblíbené, se pohybují v nízkých tisících korun, ale stejně tak se mohou najít umělecké kousky, které stojí doslova desítky a stovky tisíc. V takovém případě se pak hodinky stávají nejen módním doplňkem, ale i zajímavou možností, jak ukázat svoji movitost. A pánská ješitnost rozhodně nikdy nepohrdne možností poškádlit se.

Oblíbené pánské náramky

U ozdob zápěstí ještě zůstaneme, protože se k němu pojí další kategorie. Tentokrát se bavíme o velice oblíbeném šperku, kterým jsou pánské náramky na ruku. Jednotlivé pánské náramky jsou velice specifické tím, že se vyrábějí v ohromném množství provedení od materiálů po velikosti a tvary. Díky tomu tak mohou dokonale padnout víceméně jakémukoliv muži, který si zrovna vybírá.

Návrat řetízků je tady!

Dlouhou dobu sice řetízky byly v pozadí, ale dneska se vracejí zpátky do hlavní módy. Rozhodně se nedá říct, že by se nějakou dobu vůbec nenosily, zcela naopak jsou řetízky velice častou a příjemnou součástí módních doplňků celkově. Ale jejich popularita byla podstatnou dobu mnohem nižší než u celé řady konkurentů. Dnes ale patří mezi největší trendy současné módy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top