Tech

Proč se rozhodnout spíše pro multifunkční zastřihovač nežli strojek?

unsplash.com

Moderní trendy v oblasti mužské módy a úpravy si dokázaly vyhrát především s tím, co je mužovo hlavní předností. Moderní muži dneska nosí různé druhy úprav vlasů a vousů, přičemž velice často jsou nápadité a pánové si v nich hledají originální styl.

Jenže ne vždy je možnost skočit do pánského holičství a nechat si vše upravit podle představ. Celá řada mužů dokonce tuto možnost ani nevyužívá, protože sama má doma někoho šikovného, kdo se o styl dokáže postarat. Základem pro opravdu kvalitní účes přitom není nic jiného než kvalitní zastřihovač.

Strojky jsou fajn, ale na všechno nestačí

Holící strojky jsou velice fajn především v tom ohledu, že se jedná o trvanlivé domácí elektro, se kterým nebudete mít problémy. Čistí se extrémně jednoduše, mívají dobrou kapacitu baterií, a dokonce jsou velice často mnohem odolnější a v praxi vydrží více nežli zastřihovače. Jenže je tady bohužel ta nevýhoda, že jsou opravdu strojky určeny především pro jeden konkrétní účel, kterým je právě holení.

Pokud byste se je tedy rozhodli používat na něco jiného, právě například na zastřihování vlasů nebo vousů na různou délku, nebo čištění ochlupení, tak to nejspíš nebude moc příjemné, a dokonce ani moc přesné.

Na scénu přichází multifunkční zastřihovače

Je tady tedy další možnost, co můžeme udělat. A tou možností jsou multifunkční zastřihovače. Jedná se o velice šikovné domácí elektro, které je koncipované tak, aby si dokázalo poradit jak s vousy, tak i s vlasy a ochlupením. Součástí samotného zastřihovače je přitom většinou stupnice v milimetrech, na které si lze nastavit odstupňování střihu. Navíc jsou standardně prodávány s poměrně dost velkým množstvím rozličného vybavení, které nám umožní opravdové hrátky s účesem. Jedinou nevýhodou však je, že oholení od nich nemusí být tak dokonalé, jako jsme zvyklí od strojků.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top