Tech

Proč zrovna joomla hosting?

Joomla hosting
pixabay.com

Co vlastně uživatel očekává od vlastního webu? Samozřejmě že dostatečnou kapacitu pro různé aplikace, mailový systém, jednoduché a intuitivní ovládání redakčního systému na webu a perfektní servis. Takové požadavky splňuje například joomla hosting. Joomla je jeden z nejrozšířenějších redakčních systémů na světě, který umožňuje snadnou správu webu i proběžné administrátory. Jeho výhodou je, že je volně šiřitelný a umožňuje vytvářet jednoduché i propracované webové stránky. Existuje až 10 000 různých rozšíření, což z této aplikace dělá opravdu pružnou redakční základnu. Ale proč Joomla hosting?

Multihosting jako správa více domén pod jedním účtem

Joomla hosting využívá nejen snadný a užitečný redakční systém, ale především spolehlivé zázemí. To zajišťují kapacitní servery se silnými a záložními zdroji. Servis 24 hodin a 7 dní v týdnu je samozřejmostí. Podle balíčků služeb si uživatel zvolí rychlost a dostupnost administrátorů, ale i minimální obslužnost je na vysoké úrovni. Spolehlivost pro joomla hosting znamená i testování nový verzí či rozšíření joomla. Někteří uživatelé volí službu tzv. multihosting. Jde o instalaci více domén pod jedním uživatelským účtem. Multihosting je výhodný například pro více menších webů, případně pro jeden hlavní web a přidružené mikroweby.

Využití velkých datových center je pro hosting výhodné

Joomla hosting a multihosting jsou variantami různých způsobů obsluhy webových stránek v datových centrech. Jejich uživatelé mohou mít vlastní server v centru nebo pronajatý s různou mírou servisu. Předností těchto řešení je vysoká spolehlivost – zajišťují neomezený tok dat, v případě náhlé zvýšení potřeby prostoru využití dalších serverů, a mají velkou kapacitu záložních zdrojů. Například Serverpark, který provozuje firma VSHosting, je nejmodernějším datovým centrem ve střední Evropě. Disponuje kapacitou až 8 000 serverů, má zdvojené chlazení, zdvojený systém zdrojů energie a záloh. Joomla hosting i multihosting mají v těchto centrech díky velkému množství uživatelů i velmi rozumné ceny.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top