Bydlení

Prodáváte byt? Víte, jak poznat dobrého makléře?

prodej bytu
pixabay.com

V ideálním světě vstoupíte do první realitní kanceláře Praha, kde se vás ujme první volný realitní makléř. Chování ideálního makléře je samozřejmě vysoce profesionální, a téměř okamžitě pro vaši nemovitost najde štědrého kupce s naditou peněženkou. Skutečný svět ale ideální není. To však neznamená, že dobří makléři neexistují.

Dobří realitní makléři samozřejmě stále existují, stačí jen dobře hledat. Jakmile jej najdete, máte vyhráno. Schopný realitní makléř se seznámí se situací a řekne vám upřímný názor zkušeného a problematiky znalého odborníka. Osobně si prohlédne nemovitost, a teprve poté navrhne odpovídající kupní cenu a postup, najde kupce a obchod dojedná až do konce. V případě problémů či zádrhelů je dokáže vyřešit ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Takto se chová profesionál v každém oboru.

Pozor na špatné makléře

Dobří makléři jsou ze všech stran obklíčení méně dobrými nebo dokonce špatnými makléři. Jak je nejlépe poznáte? Špatný makléř se nezajímá o vaši nemovitost a nepřijde se na ní osobně podívat. Špatný makléř souhlasí s vaším návrhem kupní ceny i přesto, že je přemrštěná a neodpovídá aktuálnímu realitnímu trhu. Jakmile vložíte nabídku na prodej na internet, můžete si být jistí, že vám budou volat především špatní makléři, kteří hledají “kšeft”, kde se dá.

Jak vypadá dobrý realitní makléř?

Dobrý realitní makléř je na první pohled solidní, slušný, přiměřeně asertivní, přátelský a důvěryhodný. Prodeji nemovitostí se věnuje na plný úvazek, má znalosti, přehled a neustále se vzdělává. Pracuje pro spolehlivou realitní kancelář Praha. Je zkušený a v ideálním případě má dlouholetou praxi a dobré recenze. Poznáte jej také podle komunikačních schopností. Jedná v zájmu svého klienta. První dojem samozřejmě může klamat. Osloveného realitního makléře si proto nebojte důkladně prověřit. Pokud je opravdu dobrý, přijdete na to.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top