Bydlení

Rekonstrukce koupelny: Tipy na vany do koupelny

vany do koupelny
pixabay.com

Rozhodli jste se pro zrekonstruování Vaší koupelny? A za žádnou cenu se nechcete vzdát myšlenky, že byste neměli vanu? Ale zároveň řešíte velikost interiéru a problém s tím, že se Vám tam zkrátka nic jiného nevejde? Nezoufejte! V současné době jsou na trhu v oblasti koupelen a van do koupelen obrovské možnosti. Vybírat můžete z nejrůznějších rozměrů, které Vám zaberou i jen minimum místa.

První typ: Vany do maličkých koupelen

Spousta lidí se setkává s tím problémem, kterým je malý prostor pro koupelnu. To však není zas tak zásadní problém, jak se zdá. Na trhu se můžeme setkat s velkým množstvím asymetrických van do koupelen s asymetrickými rozměry. Zabírají méně místa a zároveň si toho při koupání ani nevšimneme.

Druhý typ: Vany s vanovou zástěnou

Mezi velmi oblíbené a žádané typy van patří vany, které se dají doplnit o vanovou zástěnu. Tím nám vznikne vana i sprcha v jednom. Doporučuje se v tomto případě, kdy si chcete sprchování a koupání ve vaně propojit, uzpůsobit speciálně dno, které bude vyhovovat i sprchování. Pořídit si můžete dno s antislip povrchem, které slouží k tomu, aby se Vám neklouzaly nohy při koupání.

Třetí typ: Prostor před vanou alespoň 85 cm na 75 cm

Pokud chcete mít vstup do vany bez jakéhokoliv problému, zvažte řádně umístění vany tak, abyste vstup měli  velký minimálně ve tvaru obdélníku o rozměrech 85 cm na 75 cm. Minimálně takto velký prostor Vám zajistí pohodlný vstup do vany, aniž byste museli řešit nějaké překážky.

Čtvrtý typ: Jednoduchá výměna starého kusu za nový kus

Pokud už ve své stávající koupelně vanu máte, ale pochází z roku raz dva a je oprýskaná, nechcete si lámat hlavu s přestavením koupelny? Vyměňte jednoduše jen starou vanu za druhou. Máte přesně zvolený tvar i rozměry a víte, že se Vám tam bude vejít a nemusíte nic vymýšlet.  

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top