Bydlení

Rekonstrukce kuchyně nemusí nutně zasahovat do stavebních úprav

zdroj: pixabay.com

Dospěli jste k názoru, že vaše kuchyně nutně potřebuje změnu? Podepisuje se na ní zub času, nebo vám nevyhovuje svým uspořádáním? Ať už je to tak či onak, možná je právě teď ten správný čas na její rekonstrukci. Pokud se jakýmkoli změnám vyhýbáte z toho důvodu, že se vám nechce pouštět do složitých stavebních úprav, pak věřte, že rekonstrukce kuchyně nemusí znamenat jen bourání a kupu nepořádku.

Rekonstruujte i bez bourání

Když se řekne rekonstrukce, většina lidí si automaticky představí kladiva, bourání zdí, spoustu nepořádku a prach, který je všude okolo. Tak to ale bývá v případě zásadních rekonstrukcí, rozhodně totiž není pravidlem, že by každá rekonstrukce musela znamenat složité zásahy do stavebních prvků a podobně. Rekonstruovat můžete pohodlně, skoro bez námahy a tak, aby byl výsledný efekt perfektní. Jak na to?

Výměna kuchyňské linky je základ

Pokud toužíte po viditelné změně, vsaďte na novou kuchyňskou linku. Ta představuje středobod místnosti, zastává zde roli dominanty, a jakmile starou linku vyměníte za novou, prostor sám o sobě rázem bude působit úplně jinak. Hitem současnosti jsou moderní kuchyně, které slibují nejen dokonalý design, ale především se mohou pyšnit šikovným uspořádáním, takže je práce v nich pohodlná a jednoduchá.

Někdy stačí opravdu málo

Věřte nebo ne, ale někdy stačí opravdu málo, abyste získali pocit, že vaše kuchyně vypadá jinak. Co třeba nová výmalba? Vymalovat jednu místnost vás nebude stát tolik času, výsledek ale rozhodně bude stát za to. Kdo má více času i peněz, může vyměnit i podlahu. V dnešní době existuje celá řada podlahových krytin, které se dají instalovat jen s minimální námahou – například linoleum nebo plovoucí podlaha, která může věrně imitovat dřevo i dlaždice.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top