Tech

Řešení akustiky místnosti přenechte specializované společnosti

Každý zvuk je mechanické vlnění v daném látkovém prostředí, má určitou frekvenci a když narazí na překážku, jeho vlastnosti se mění. Některé materiály ho pohlcují více, některé méně. Zvuk se může odrážet. Zajisté jste už mnohokrát narazili na místnosti, kde jste slyšeli vlastní ozvěnu nebo jste poslouchali přednášku či rozhlas, kterému nebylo rozumět. Akustika je složitější, než si mnoho lidí myslí a pokud se pořádá jakákoliv akce pro více lidí, je vhodné se obrátit na profesionály, kteří se na akustiku specializují. Pouze oni dokáží zajistit ideální akustické podmínky, které umožní všem účastníků, aby obsahu rozuměli a užili si kvalitní poslech.

Specialista na akustiku a audiovizuální techniku

Českým specialistou na tuto problematiku je společnost AVT Group a.s. Realizuje projekty velkého i malého rozsahu. Můžete se na ni obrátit, když plánujete velký koncert, realizaci konferenčního sálu, nahrávacího studie, divadelní představení a cokoliv dalšího, kde se očekávají ideální zvukové podmínky. Je složité řešit ozvučení místnosti a vědět, kam umístit reproduktory, pro specialisty je to ale hračka. V každém prostoru nejprve provedou měření akustiky. Ať už se bude mluvit, zpívat nebo hrát, je nepřípustné, aby byl zvuk nekvalitní. Je zapotřebí, aby byl kvalitní pro všechny posluchače. Společnost navrhne vhodné řešení. Důležitým údajem, se kterým pracovníci společnosti pracují, je měření doby dozvuku. Díky této informaci vědí, jak dlouho se zvuk odráží. Ať už jde o kongresová centra, haly nebo třeba malé konferenční místnosti, se správným řešením budou mít všichni posluchači stejně kvalitní zážitek z poslechu.

Řešení pro neprůzvučnost

Společnost dokáže nejen zajistit, aby došlo ke kvalitnímu šíření zvuku, ale umí ho také zastavit. Je nežádoucí, aby hluk někoho obtěžoval, proto provádí také zvukovou izolaci. Všemu předchází měření vzduchové neprůzvučnosti. Na základě toho se stanoví vhodné řešení. Odhlučnit lze různé objekty, od tělocvičen až po společenské sály, kanceláře a další prostory.

Kvalitní řešení od A do Z

Je vaším cílem broadcast Praha? Společnost už realizovala projekty týkající se broadcastu, má například za sebou tvorbu zázemí pro zpravodajství v TV Nova. Možná je vaším cílem vytvořit vhodné prezentační studio. Stále více lidí také pořádá videokonference, díky kterým mohou přednášet nebo diskutovat s mnoha lidmi z různých míst světa, Potřebujete snad zajistit konferenční systémy nebo videokonferenční systémy? Ve všech případech vám společnost vyhoví. Dokonce řeší i měření srozumitelnosti, aby byl například projev z rozhlasu dostatečně srozumitelný pro každého v dané místnosti nebo oblasti. Když ji oslovíte, dočkáte se profesionálního přístupu. Můžete sdělit své problémy nebo požadavky a po konzultaci zajistí vhodné řešení. Více informací o službách společnosti naleznete na jejím webu AVTG.cz. Najdete zde samozřejmě také kontakt a můžete zde shlédnout bohaté reference ukazující realizované projekty.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top