Auto-Moto

Samonosné brány přináší řadu výhod

Plánujete pořízení nové brány do prostoru vjezdu na váš pozemek? Hledáte řešení, které bude funkční, dlouhověké a samozřejmě i designově zajímavé? Pak se zaměřte na samonosné brány. Ty toho přináší ještě mnohem více. Jak už jejich název do značné míry prozrazuje, jde o brány, které se při svém otevírání a zavírání pohybují v kolejnicích, takže pohyb s nimi je opravdu snadný.

Brány šité doslova na míru

Je pravdou, že každý z nás má trochu odlišné dispozice vjezdu na pozemek, a hlavně i rozdílné požadavky na design a technické parametry takové brány. Přesně kvůli tomu si nechte vyrobit samonosné brány na míru. To znamená od A až do Z. Omezovat se mimochodem nemusíte ani z hlediska výplně, která bude korespondovat s ostatními prvky oplocení nebo exteriérem nemovitosti. Hranice se v tomto ohledu rozhodně nekladou.

A víte, jaká je další výhoda samonosné brány oproti křídlovým vratům? Nezabírá žádné místo v prostoru. Otevírá se totiž posunem v již zmiňované kolejnici. To znamená třeba podél oplocení nebo objektu. A v podobných kladech by šlo jistě pokračovat.

Samonosné brány s motorem

Když se rozhodnete pro samonosné brány, nezapomínejte na jeden velice praktický doplněk. A tím je elektrický motor. Ano, pohony tohoto typu jsou čím dál častěji nedílnou součástí samonosných bran. Není se čemu divit. Při jejich otevírání a zavírání nemusíte vyvíjet žádnou fyzickou sílu. Stačí pouhý stisk tlačítka na dálkovém ovladači. Systém tohoto typu je navíc opatřen čidly, takže je dostatečně bezpečný. Automatický pohon díky dalším prvkům funguje spolehlivě nejenom v létě, ale také v zimě.

Tak neváhejte a investujte do nové samonosné brány s elektromotorem, která vám vydrží spoustu dlouhých let. Nechte si vytvořit reprezentativní a praktický vjezd na pozemek, s nímž budete v maximální míře spokojeni.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top