Nezařazené

Seat Leon je fešákem na městské projížďky i celodenní túry po venkově

www.pixabay.com

Společnost Seat už ohromné roky produkuje vozy, ve kterých se snoubí dokonalá kombinace městské praktičnosti a šikovnosti potřebné pro venkovský vůz. Možná také proto jsou některé z vozů Seat velice oblíbené už ohromnou řadu let a po vzoru české Škody tak mohou vznikat stále v novějších a novějších generacích pod stále stejnými jmény.

Jedním ze zástupců legendární série osobních vozů je Seat Leon. Jedná se o sérii, kterou rodina Seat přivítala podstatně později než například Ibizu, která se staví po jeho boku. To ale neznamená, že by byl Leon o něco méně oblíbený nebo kvalitní. Ostatně, o jeho kvalitách se můžete přesvědčit sami.

Propracovaná palubní deska s dominantním displejem

Palubní deska dokáže o rázu automobilu prozradit opravdu hodně. Je strohá, ale pevná? Nejspíš sedíte v pořádném offroad v retro stylu. Je naopak robustní a hluboká? Užíváte si zrovna bezpečí a pohodlí rodinného vozidla.

Pak je tady Seat Leon a jeho palubní deska, která se zkrátka nedá zařadit ani jednoho okruhu s naprostou jistotou. Palubní deska Seat Leon je střižená do ostrých rysů a díky prudkému zkosení spodní části nabízí spoustu prostoru pro nohy a kolena. Hlavní dominantou palubní desky Seat Leon je téměř devítipalcový LCD displej umístěný uprostřed desky s dokonalým výhledem pro řidiče, spolujezdce i ze zadních sedadel.

Od motoru nečekejte zázraky, ale úsporu

Skladové vozy Seat rozhodně nenabízejí lepší alternativu pro městské ježdění, než je právě Leon. Stejně jako celý interiér, který je od dravosti mířený spíše do maximálního pohodlí, je nastolený také motor vozidla jako takový. Seat Leon rozhodně není uřvaným rychlíkem. Motor je tichý, výkon je přiměřený možnostem a určení vozidla a kombinace dobrého pohonu se spolehlivým řízením, splňuje všechny požadavky rodinné třídy vozů.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top