Auto-Moto

Skládací a samonosné brány do každého vjezdu

Když člověk buduje vjezd na pozemek, musí přemýšlet o jedné zásadní věci. A to je vhodně zvolená brána. Ta vlastně představuje určitý bezpečnostní prvek. Jen stěží byste nechali oplocený pozemek s vjezdem bez brány. Jestliže jste se v tomto směru ještě nerozmysleli, pak pro vás máme dva celkem zajímavé tipy. Jedním jsou skládací brány a tím druhým samonosné brány.

Skládací brány hovoří za vše

Označení skládací brány je celkem výstižné. Z názvu je patrné, že brána se bude při otevírání skládat. To znamená, že pokud disponujete malým prostorem pro otevírání křídlové brány, může být ideální volbou. Skládací brány se samozřejmě pohybují v pevných kolejnicích, takže všechno funguje jako po drátkách. V závislosti na délce brány dojde ke složení na odpovídající počet částí.

Když se rozhodnete pro skládací brány, pak máte jistotu, že jejich konstrukce bude pevná a ocelová. Výplň je libovolná, respektive si ji necháte vyrobit na míru. Každý má přece jenom trochu jiné požadavky nebo chce bránu sladit s okolním oplocením. V tomto směru se meze rozhodně nekladou.

Co přináší samonosné brány?

Pokud zvolíte samonosné brány, technické zpracování bude stejně kvalitní. V tomto případě jde však o jednokřídlou bránu, která se posouvá v kolejnici. Například podél plotu. I díky tomuto řešení budete šetřit místo v prostoru. Ať už půjde o skládací nebo samonosné brány, vyplatí se je opatřit elektromotorem. Ten zajišťuje automatický pohon a umožňuje otevírání a zavírání na dálkové ovládání. Díky tomu jsou samonosné brány maximálně komfortním řešením, u něhož se nemusíte v podstatě vůbec omezovat. Brány jsou navíc vybaveny bezpečnostními prvky, takže nehrozí, že by skříply automobil nebo procházející osoby. S těmito výrobky máte záruku dlouhé a bezproblémové funkčnosti.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top