Bydlení

Skládací brány mají rozhodně něco do sebe

Brána představuje vstupní prvek na váš pozemek, popřípadě vjezd do firmy. Možná právě z těchto důvodů byste v tomto případě měli vsadit na reprezentativní a dostatečně funkční řešení. Pokud navíc bojujete s nedostatkem místa, budou vám nápomocny skládací brány. O nich a o jejich možnostech se více rozepíšeme v následujících řádcích.

Skládací brány šetří místo

Jak už prozrazuje název skládací brány jde o produkty, které se skládají. To znamená, že jednotlivá křídla se neotevírají do prostoru, ale složí se na několik částí podle toho, jak široká brána je. Tím pádem dochází k úspoře místa v prostoru. Jednotlivá křídla se navíc pohybují ve vyznačených kolejnicích, takže vše funguje s maximální přesností.

To ovšem není jediná výhoda tohoto modelu brány. Spolehnout se v tomto směru můžete také na elektrický pohon, který všechnu práci při otevírání a zavírání provede za vás. To znamená, že skládací brány se v podstatě nemusíte vůbec dotknout a bez sebemenšího problému vjedete na pozemek nebo z něj vyjedete. Dálkový pohon je velice praktický, navíc automatické otevírání je doplněno o řadu čidel, takže celý mechanismus je dostatečně bezpečný.

Skládací brány jako reprezentativní součást bydlení

U skládací brány oceníte ještě jeden praktický benefit. Je to pevná kovová konstrukce, která představuje bytelný prvek vašeho oplocení. To vše ve spojení s libovolnou výplní korespondující se zbývající součástí plotu či konkrétní nemovitosti. Vsadit ovšem musíte na dodavatele, který skládací brány tvoří na míru. To znamená, že výplň si vyberete podle vašich požadavků, ať už to bude kov, dřevo či kombinace obojího.

Nepodceňujte volbu vhodné brány, která je investicí na spoustu dlouhých let a měla vy vám sloužit, nikoliv vy jí. Investujte do skládací brány a všech jejích nezbytných součástí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top