Auto-Moto

Skládací brány přináší řadu výhod

Brána obvykle představuje vjezd na konkrétní pozemek. Ten lze pochopitelně řešit nejrůznějšími způsoby. Pokud zrovna nedáváte přednost klasickým vratům nebo se jedná o široký prostor, máme pro vás praktické řešení. Jsou to skládací brány, s nimiž vás seznámíme podrobněji. Velký konkurent nejenom křídlových bran, ale také těch posuvných a teleskopických.

Jak fungují skládací brány?

Princip fungování skládací brány do jisté míry vychází z jejího pojmenování. Taková brána se skládá hned z několika částí podle toho, jak velký je vstupní otvor. Při jejím otevírání následně dochází ke skládání jednotlivých segmentů. To znamená, že brány tohoto typu nezabírají příliš místa do prostoru a mohou nabývat větší šířky.

Všechny části brány se pohybují ve vyhrazených kolejích. Pokud si myslíte, že takovou bránu budete muset otevírat svépomocí, jste na omylu. Jejich nedílnou součástí obvykle bývají elektrické pohony. Skládací brány se pak otevírají a zavírají zcela automaticky. Bez vašeho přičinění. Stačí pouze stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a můžete vyjet z pozemku ven, popřípadě dovnitř. Stejným způsobem za sebou také zavřete.

Skládací brány mnoha podob

V rámci moderních skládacích bran je vhodné zmínit několik důležitých informací. Tou první je bezpečnost. Při použití elektromotorů jsou brány vybaveny nejrůznějšími čidly, takže se není třeba bát jakéhokoliv úrazu. Samotný vzhled skládací brány pak máte plně ve svých rukách. Základem je pevná konstrukce, která může být opatřena libovolnou výplní. Někdo zvolí kov, jiný zase dřevo. Ve výsledku může taková brána korespondovat s okolním oplocením nebo bude naopak viditelnou pýchou konkrétní nemovitosti. Možností je v tomto ohledu více než dost. Proto neváhejte a zvolte profesionálního dodavatele skládacích bran, který vám vytvoří vjezd na pozemek dle vašich představ.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top