Kariéra

Školení Word: Znalost Wordu je v dnešní době nezbytná

pixabay.com

V dnešní době snad není nikdo, kdo by neznal produkty firmy Microsoft. Textový procesor Word je jednou ze součástí kancelářského balíčku MS Office. Zcela prvotní verze Wordu byla vytvořena již v roce 1983. Jejím tvůrcem byl Richard Brodie, programátor společnosti Internationl Business Machines Corporation (IBM). Často byla přezdívána Velká modrá neboli Big Blue. Každopádně pro OS Microsoft Windows byla verze Wordu vytvořena až v roce 1989, do té doby byla k dispozice veze pro Disk Operatin Systém a Apple Macintosh (Mac).

Co víme o MS Office?

Jedná se o kancelářský balíček, který je k dispozici ve verzi pro macOS a Microsoft Windows. Tento balíček je v současné době možné zakoupit v nejrůznějších edicích. Jistě jste se setkali například s edicemi Standard, kde naleznete Word, PowerPoint, Excel, OneNote, Outlook a Publisher. Například edice Professional je rozšířena o Access.

Nejnovější verzí je Microsoft Office 365, která vsází na online přístup odkudkoliv a vzájemné sdílení dat mezi uživateli.

Word je klasika

Jistě každý z nás pracoval nebo pracuje ve Wordu. Ten, kdo pracuje v kanceláři, se jen těžko bez Wordu obejde. Ti, kteří se perfektně ve Wordu orientují, mají vyhráno, protože tím si usnadní a celkově zefektivní celou svou práci. Díky tomu, jak obrovské využití má, se můžeme na trhu běžně setkat s celou řadou školení Word. A to ať už je jedná o školení pro samotné začátečníky nebo pokročilé využití Wordu.

Díky využití IT technologií v běžném životě se zcela normálně můžeme setkat s tím, že zaměstnavatelé platí svým zaměstnancům nejrůznější taková školení a to ať jde o Word, Excel nebo MS Office obecně. Pojímají to formou celoživotního vzdělávání a zaměstnanci často získávají bonusové body ke svému ohodnocení.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top