Kariéra

Studium MBA povýší úroveň vašeho vzdělání

studium MBA
pixabay.com

Vědomosti a praktické znalosti, to je to, bez čeho se v dnešní době obejde jenom málokterý člověk prahnoucí po úspěchu. Jestliže máte pocit, že váš osobní rozvoj jistým způsobem stagnuje, bude vám nápomocno studium MBA.

Postgraduální vzdělávací program zvaný Master of Business Administration. Mezinárodně uznávaný titul, který je vstupenkou k lepším pracovním příležitostem, vyššímu finančnímu ohodnocení a hlavně k prolínání teorie s praxí. A právě to je možná jeden z největších klenotů v oblasti úspěchu.

Jak vypadá novodobé studium MBA?

Ve zkratce si jej představte nějak následovně. Jednoleté online studium v českém jazyce zaměřené na vaší specializaci. Oxfordský model vzdělávání je podpořen kvalitními lektory z oboru, inovativními řešeními a strategickými postupy.

Studium MBA vám otevře dveře k lepším zítřkům a to i díky možnosti navázat kontakty s lidmi z nejrůznějších sfér a vám blízkých oblastí. Zaměřovat se totiž nemusíte pouze na flexibilní a časově nenáročnou online výuku, ale také na praktické workshopy.

Prostřednictvím nich poznáte týmy specialistů a vysoce postavených manažerů, jež prohloubístudium MBA a nastíní vám zcela nové varianty řešení nastalých situací z vašeho oboru. Ty samozřejmě můžete obratem aplikovat v praxi a docílit požadovaných výsledků.

Prestižní vzdělání pro ambiciózní zájemce

Využijte možností novodobého vzdělávacího programu na škole s mezinárodními akreditacemi a získejte prestižní titul MBA. A pokud si náhodou nejste jisti právě touto životní volbou, je tu ještě studium MBA na zkoušku.Během jednoho měsíce okusíte, zda vám profesní studium MBA vyhovuje a zda je pro vás přínosem.

Snažte se vymanit z běžného standardu a pomýšlejte na lepší a úspěšnější zítřky, k nimž vás dovede právě populární studium MBA s konkrétní specializací.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top