Nezařazené

Skutečně užitečná reklama

Chcete, aby byla vaše reklama ve veřejném prostoru vidět? Pochopitelně že ano. Jenže málokdo ví, jak a kam reklamu umisťovat, aby byla skutečně vidět. Stejně tak je důležité vybrat tu správnou prezentaci.

Typy prezentačních systémů

Pokud si vybavujete viditelnou reklamou své firemní prostory nebo přemýšlíte o tom, jak a kam vhodně umístit reklamu do veřejného prostoru, doporučujeme poohlédnout se po různých typech prezentačních systémů. Na výběr máte z nespočtu možností podle typu samotné reklamy.

Máte-li firemní či reklamní letáčky, doporučujeme pořídit si stojánky a zásobníky na letáky. Nebo si kupte poutače a rámy na plakáty. Dále na českém trhu seženete:

  • bannerové systémy
  • informační a produktové vitríny
  • informační a katalogové stojany
  • dělící a prezentační stěny
  • bariérové systémy
  • magnetické tabule a nástěnky
  • orientační systémy

Nechte si poradit od odborníků

Na prezentační systémy je odborníkem firma MH Technic, která poskytuje i městský mobiliář. Na jejích stránkách si vyberete z nejrůznějších typů prezentačních systémů a rovnou si je můžete i zakoupit. Anebo do společnosti zavolejte a v případě, že si nevíte rady, si nechte poradit od profesionálů.

Výprodej

Na e-shopu firmy je vám k dispozici taktéž záložka `Výprodej`, která čítá prvky prezentačních systémů za pouhý zlomek ceny. Ušetřit tak můžete klidně až padesát procent. Ve zlevněných produktech najdete například venkovní vitrínu, nástěnný zásobník, světelný rám, soupravu plastových sloupků s řetězem, skleněnou exponátovou vitrínu na podstavci nebo interiérovou vitrínu.

Buďte vidět a vystavte svou reklamu tak, aby měla smysl. Ať prodáváte výrobky, poskytujete služby, vlastníte restauraci, hotel nebo třeba jógové studio, prezentační systémy, třeba reklamní poutače vždy využijete.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top