Tech

Software pro firemní počítače

Kupujete do firmy nové počítače a přemýšlíte, jakým softwarem je vybavit, aby v nich vašim zaměstnancům nic nechybělo? Poradíme vám a zároveň prozradíme, kde software nakoupit rychle, levně a s jistotou, že si kupujete originál.

Operační systém

Každý počítač pracuje díky nějakém operačnímu systému. Některé kooperují se systémy macOS, jiné například s MS Windows 7 nebo novějšími. Proto si v první řadě musíte rozmyslet, jakému operačnímu systému dáte přednost.

Zabezpečení

Dále byste své počítače měli chránit před nejrůznějšími hrozbami, například viry. Určitě si do počítače nainstalujte nějakou formu zabezpečení (antivir), například software Avast, případně AVG, Eset či jiný.

Práce s dokumenty

Pro pohodlnou manipulaci se soubory doporučujeme instalaci Total Commander či FreeCommander, pro vytváření a úpravu dokumentů například LibreOffice či OpenOffice. K dostání je též MS Office 2013 nebo novější či software Microsoft 365 vhodný pro jednotlivce i pro celé rodiny nebo firmy.

Zařiďte si soukromí

Chcete mít při surfování na internetu dostatečné soukromí? Být v bezpečí a vše, co děláte, zachovávat v anonymitě? Pak si pořiďte software Hide My Ass VPN nebo jiné softwary VPN, které umožňují navštěvovat jakékoliv stránky, komunikovat nebo cokoliv nakupovat bez toho, aniž by někdo sledoval vaši internetovou stopu.

Kde ho najít?

A kde ten správný software koupit? Nejlépe ještě s odborným poradenstvím? Seznamte se společností Alas, která nabízí software všeho druhu. Na trhu společnost působí už několik let a má za sebou tisíce spokojených zákazníků. Pochlubit se může třeba skvělou zákaznickou podporou. Odborníci vám s čímkoliv poradí a vše vyřídí k vaší plné spokojenosti.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top