Tech

Software pro váš firemní počítač

Nakupujete do firmy počítače a přemýšlíte nad tím, kterými programy je můžete nechat vybavit? Na následujících řádcích vás provedeme těmi nejdůležitějšími programy, které by v žádném firemním počítači neměly chybět.

Operační systém

Žádný počítač vám samozřejmě nebude fungovat bez operačního systému. Na výběr máte hned z několika možností. Těmi nejznámějšími operačními systémy u nás jsou Windows a iOS. Pokud se rozhodnete pro první uvedenou možnost, pořídit si můžete nejnovější verzi MS Windows, ale sáhnout lze i po starších verzích, například MS Windows 7.

Kancelářské programy

Chybět vám nesmí ani programy na vytváření textů, tabulek nebo prezentací. Pokud zůstaneme u operačního systému Windows, vybírat můžete z nejrůznějších verzí softwaru Microsoft Office. Na výběr opět máte z mnoha verzí, k dispozici vám jsou software Microsoft Office 2013, software Microsoft Office 2019 nebo software Microsoft Office 2021.

Zabezpečovací programy

Nezapomeňte si pořídit kvalitní antivirový systém. Ochrání vás před nejrůznějšími typy virů. Antivir identifikuje, odstraňuje a také eliminuje počítačové viry a další škodlivý software. Existují sice neplacené verze nebo také zkušební verze zdarma, ale ty vás mnohdy před sofistikovanějšími systémy neochrání. Proto se vyplatí připlatit si za kvalitní zabezpečovací software.

Počítačoví odborníci

Máte-li jakékoliv otázky, které se počítačových programů týkají, můžete se přeptat ve firmě Alas, která je expertem na počítačové programy. Na jejím e-shopu najdete nejen všechny výše zmíněné programy, ale i mnohé další, například software pro VPN nebo software Adobe. Samozřejmě vám firma poskytne také podporu při instalaci softwaru do vašeho počítače. Výhodou nákupu u této firmy je i fakt, že počítačové programy nabízí za velmi rozumné ceny.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top