Bydlení

Stavba voliér nikdy nebyla snazší. Poradíme, jak na to

ptactvo
pixabay.com

Jste vášnivým chovatelem andulek nebo jiného podobného ptactva, které chováte ve voliérách? Možná toužíte o rozrostení vaší sbírky, jenže nevíte, kde hledat voliéry, v nichž ptáčci žijí svůj klidný život. Voliéry si už dávno nemusíte kupovat v chovatelských potřebách. Můžete si takovou voliéru pro ptáky postavit v pohodlí domova, a to jen z hliníkových profilů, pletiva a dalších potřebných součástek, bez nichž by nic nedrželo pospolu.

Mnozí majitelé jsou zděšení už jen při pomyšlení, že by si museli voliéru vyrábět sami. Jenže výroba voliéry před třiceti lety šla byla mnohem náročnější, než jakou je teď. Dnes se z výroby voliér stal dokonce koníček, který miluje nejeden vášnivý chovatel ptactva.

Už to nemohlo být jednodušší

Na trh se totiž dostal jistý stavebnicový systém, díky kterému je stavba voliér skutečně snadná, jednoduchá a rychlá. Navíc zábavná! Což ocení zejména hravé povahy. Voliéry pro ptactvo nebo případně pro exotické ptactvo, jako jsou papoušci, jsou složeny z hliníkových profilů, pletiva a dalších součástek, které do sebe pasují. Svou novou voliéru tak stavíte jako dětskou stavebnici.

Nemůžeme se divit tomu, že se ze stavění voliér stal koníček. Vždyť kdo by nerad stavěl stavebnice? Díky stavebnicovému systému si mohou hrát jako děti i dospělí, ovšem s tím rozdílem, že jejich výtvory budou sloužit jako obydlí pro chované ptáky.

Nejen voliéry, ale i terária a holubníky

Na základě stavebnicového systému lze stvořit nejen voliéru pro andulky nebo jiné ptactvo, ale také lze sestavit holubníky pro holuby nebo terária pro chameleony, hady či jiné podobné domácí mazlíčky. Ať už budete stavět jakékoli obydlí pro jakéhokoli domácího mazlíčka, vždy to bude snadné, rychlé, jednoduché a zábavné. Pokaždé se budete cítit jako děti. Vždyť budete stavět stavebnici.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top