Auto-Moto

Tatra a Liaz jsou zárukou kvality

Všichni, kdo vlastní vozy značky Tatra nebo Liaz, dobře vědí, že pravidelná údržba zajistí jejich vozovému parku dlouhou životnost a všechny deklarované vlastnosti. Pravidelná údržba je zkrátka cestou k úspěchu.

Profesionálně vybavená dílna

Pravidelnou údržbou vozů Tatra a Liaz zvyšujete jejich hospodárnost a bezporuchovost. Vždy je nutné pravidelnou údržbu podstupovat ještě předtím, než se vyskytne nějaký problém. Je zapotřebí, aby servis prováděl odborný, vyškolený pracovník v profesionálně vybavené dílně. Ale co dělat, když už se vám ve vozech přeci jenom něco porouchá? Pořiďte si originální náhradní díly.

Kompletní sortiment náhradních dílů

Kde je seženete? Například u společnosti ATH, která na českém trhu figuruje již od roku 1993. Zabývá se prodejem náhradních dílů a agregátů a kromě toho nabízí i běžné, střední a generální opravy motorů. Mimo to společnost též nabízí kompletní sortiment originálních dílů pro vozy Tatra a Liaz, náhradní díly na starší typy vozidel Tatra a Liaz, agregáty po generální opravě, náhradní díly pro stavební stroje české a slovenské výroby nebo sortiment dílů značky KOLBENSCHMIDT, EUROPALT, MOTOR JIKOV, HANÁCKÉ ŽELEZÁRNY A PÉROVNY či Frauenthal Automotive Hustopeče, s.r.o.

Potřebujete poradit?

A to pořád není vše. V nabídce ATH naleznete též Perkins motor, posilovač spojky či vzduchojemy. Nezapomeňte se podívat na stránkách firmy do sekce `výprodej`, v níž najdete drobnější náhradní díly se slevou. Potřebujete s něčím pomoci? Zavolejte do společnosti ATH a nechte si poradit od zkušených odborníků, kteří se ve vozech značek Tatra a Liaz vyznají.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top