Bydlení

Teleskopická sekční brána má široké upotřebení

Na současném trhu můžete vybírat z přemíry nejrůznějších bran, které se hodí k rodinným domům, ale také ke komerčním objektům. V tomto směru se meze rozhodně nekladou. Jednou z velice praktických variant je teleskopická brána, jejíž název do jisté míry mnohé prozrazuje.

Představit si můžete posuvnou bránu, která se pohybuje v kolejnici. To znamená, že zajíždí podél plotu a nezabírá žádné místo v prostoru. Druhé označení sekční brána zase prozrazuje, že tento výrobek se může skládat z vícero částí. Každá z nich má svoji kolejnici a mohou se překrývat.

Výhody teleskopických bran

Pokud se zamyslíte nad tím, co vám přináší teleskopická brána, určitě přijdete na spoustu věcí. Jednou z nich je například ona prostorová úspora. S těmito branami se zároveň nepojí žádné složité stavební přípravy, takže je lze realizovat na spoustě míst.

Výhodou skládaných částí je mimo jiné to, že si můžete otevřít například jednu část, abyste prošli nebo projeli malý vozem. Teprve v případě potřeby většího místa si otevřete všechny sekce najednou. Taková sekční brána tedy přináší odlišně velké vjezdové prostory.

Bezúdržbové a automatické řešení

Teleskopické sekční brány mohou být pochopitelně povýšeny na mnohem vyšší úroveň. Stačí k tomu jediné. A tím bude vhodný elektromotor. Ten celý proces otevírání a zavírání do nejmenšího detailu zautomatizuje. Teleskopická brána pak může být ovládána nejrůznějšími způsoby na dálku.

V případě tohoto řešení se můžete spolehnout také na kompletně bezúdržbový systém, o který není třeba jakkoliv složitě pečovat. Velký důraz je kladen na celkovou bezpečnost, takže se není třeba obávat nežádoucího přiskřípnutí a podobných neduhů. Sekční brány navíc mohou nabývat odlišných designových podob korespondujících s vaším celkovým oplocením.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top