Móda & styl

Terapie tmou vás obohatí především zevnitř

Chcete si odpočinout od vnějšího světa a udělat si náležitý pořádek v hlavě? Pak vás možná zaujme terapie tmou. Nejde jen tak o ledajakou terapii, jak by si mohl, kdo myslet. I když můžete v dnešní době navštěvovat řadu různých terapií, tato je přece jenom něčím výjimečná. Jejími hlavními aktéry se totiž stáváte vy sami a všude kolem vás bude absolutní tma.

Prastará metoda terapie

Jestliže si myslíte, že pobyt ve tmě je něčím novodobým a výmyslem současné doby, pak jste značně na omylu. Tak tomu rozhodně není. Terapie tmou má mnohaletou tradici. Jedná se o tibetskou buddhistickou metodu zvanou Yangtik.

Při této terapii budete uzavřeni do černého prostoru na odpovídající dobu. V rámci ní dochází ke zrakové deprivaci a vy se tak můžete soustředit pouze sami na sebe. Právě pobyt ve tmě vám umožní zahledět se do vlastního já, do svých pocitů a vyššího vědomí. terapie tmou je očistným procesem především z pohledu duchovního zdraví. V rámci této terapie budete pociťovat ledacos. Rozhodně budete mít dost času přemýšlet o všem možném.

Vyzkoušejte si týden ve tmě

Pokud máte zájem o pobyt ve tmě, je lepší k realizaci této terapie využít vhodné prostory. Těch se po území České republiky nachází hned několik. Ideálně, když strávíte týden ve tmě a budete moci poznat sami sebe. Jde o placenou službu, v rámci níž vám bude pravidelně dodáváno jídlo, obvykle vegetariánského rázu. V klidu a ve tmě pak budete moci začít pracovat na svém lepším já.

Poznejte pobyty ve tmě nejenom po teoretické stránce, ale také po té praktické. Vyberte si vhodné místo a pusťte se do léčby tmou. Sami se můžete přesvědčit o tom, že týden ve tmě s vámi udělá naprosté divy a v rámci vnímání všeho kolem vás posune zase o kousek dál. Pobyt ve tmě nemá z dlouhodobého hlediska náležitý přínos jen tak pro nic za nic, o tom se můžete přesvědčit.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top