Zdraví & sport

Terapie ve tmě vylepší lidské nitro

pixabay.com

Terapie tmou je určitě něčím, s čím se většina lidí doposud nesetkala, možná o ní ani neslyšela. Přitom jde o několik tisíc let staré procesy, jež používali mniši. Současnosti však vévodí jiné druhy terapií a všichni jsme tak trochu pozapomněli na duchovní věci z minula, které přinášely tížená ovace.

Novodobá terapie ve tmě má za následekostatně naprosto shodné věci, jako před stovkami let. Navíc ji nemusíte realizovat v prostorách svého obydlí, kde je spousta rušivých elementů, ale využijete k tomu vhodná zařízení. Pojďme se ale na terapii tmou podívat trochu zblízka.

Jaké účinky má terapie tmou?

Blahodárné, minimálně, co se týče niterní části člověka. Ano, právě absence jakéhokoliv světla se během poměrně krátkého času začne projevovat v lidském mozku. Vyšší zastoupení hormonu melaninu působí příjemně a osvobozujíce.

Terapie ve tmě vám umožní ze své mysli odstranit jakékoliv nežádoucí bloky a dopomůže k určitému splynutí, očištění a k lepším prožitkům. Jak asi každý správně tuší psychika je zároveň velice úzce spojena s fyzickou schránkou. Terapie tmou je tak i léčebným procesem nejrůznějších hmatatelných obtíží. Zkrátka celkové zlepšení lidské mysli a těla.

Kde praktikovat terapii tmou?

Jak už jsme naznačili v úvodu, domácí terapie ve tmě jistě není tou nejlepší cestou. Daleko praktičtější a efektivnější bude terapie tmou v pyramidě. Ano, právě ve stavbě starých Egypťanů, kteří moc dobře znají účinky tohoto tvaru na člověka. Celotýdenní proces, na jehož konci opouštíte dané prostory jako někdo zcela jiný, a to v pozitivním slova smyslu.

Terapie tmou v pyramidě je službou s kompletním servisem, zázemím a s přidruženými věcmi, jež vám umožní například provozovat pravidelně jógu, cvičit nebo využívat Kneippovy procedury. Vyzkoušejte osvobozující pobyt ve tmě a uvidíte sami.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top