Zdraví & sport

Fenomén elektronické cigarety – co o nich víme?

pixabay.com

Patříte také k té velké části naší populace, která propadla nezkrotné vášni, kterou je kouření? Nicméně si uvědomujete, jakým způsobem to ničí zdraví Vaše, ale i okolí a proto to chcete omezit nebo s tím dokonce seknout nadobro? Proto čtěte dál, protože zajímavou volbou pro Vás mohou být právě elektronické cigarety.

Lidé, kteří si pořizují elektronické cigarety tak činí hlavně z finančních nebo zdravotních důvodů. Klasické kouření velmi vážně ohrožuje naše zdraví, ale zdraví i okolí, které je kouři vystaveno. A navíc je to velmi nákladná věc, která dost leze do peněz.

Klasické cigarety mohou způsobovat několik nemocí, mezi které patří rakovina, vředy, šedý zákal, stárnutí kůže, kornatění tepen, menstruační potíže u žen a neplodnost.

Jaké jsou výhody a nevýhody elektronických cigaret?

Elektronické cigarety patří mezi poměrně moderní produkty, které Vám mohou dopomoci k přestáním s kouřením. Elektronická cigareta je zdrojem nikotinu, ale na rozdíl od cigaret neobsahuje dehet ani jiné škodlivé látky. Uživatelé elektronických cigaret oceňují možnost výběru intenzity nikotinu a velké nabídky různých příchutí. E-cigarety úspěšně napodobují klasické cigarety, ale místo dýmu z nich vychází vodní pára.

Nicméně si musíme uvědomit, že ani elektronické cigarety nejsou zcela dokonalé. Nejde o totožnou chuť a pocit, který cítí kuřáci při kouření normálních cigaret. Ale když si na ni jedinec zvykne, může plnohodnotně klasické cigarety nahradit. A nejen že prodlouží život, dopřeje okolí zdravější prostředí, ale ušetří i dost peněz v kapse.

Součásti e-cigaret

Elektronické cigarety jsou k dispozici v mnoha různých provedení a to lišících se velikostí i barvou. Součástí cigaret je baterie, náustek, atomizér a nabíječka. Cigareta je ideálně tvarovaná, aby každému hezky padla do ruky. K dispozici jsou i další příslušenství jakou jsou obaly a šňůrky na krk.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top