Nezařazené

Tipy na dárky proženy

zdroj: pixabay.com

Vybrat vhodný dárek pro ženu, ať už se jedná o manželku, přítelkyni nebo třeba milenku – inu, to může být někdy pořádně tvrdý oříšek, viďte? Ne nadarmo se říká, že se v ženách nedá číst jako v otevřené knize, takže se není čemu divit, že mnoho mužů teď před Vánoci marně vymýšlí vhodný dárek, kterým by pod stromečkem udělali své partnerce radost. A co vy? Už máte dárek pro svou milovanou vybraný, nebo patříte k těm, jejich studnice nápadů (jakožto vlastně každý rok, že…) úplně vyschla?

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Pokud pro svou partnerku stále ještě nemáte vánoční dárek, je nejvyšší čas to napravit. Jinak se na Štědrý den budete muset spokojit s otevřenou benzinovou pumpou a tam jí potupně koupit alespoň plyšovou hračku, protože na poslední chvílí už nic lepšího jednoduše neseženete. Teď ale ještě máte šanci, tak si rychle přečtěte naše tipy a vyberte mezi nimi ten nejvhodnější.

·       Parfém

Pokud svoji drahou polovičku znáte opravdu dobře, kupte jí parfém. Při výběru parfému je ale potřeba trochu přemýšlet a znát alespoň základní preference dané ženy, protože jinak se stane, že sáhnete vedle a utratíte majlant za předražený parfém, který vaší lásce jednoduše nesedne.

·       Oblečení

Troufnete si své milované koupit něco na sebe? Pokud máte její míry, jak se říká, v oku, pak by to pro vás neměl být problém. Co třeba nějaká pěkná, elegantní halenka, slušivé šaty nebo klidně spodní prádlo, ze kterého se pak můžete těšit oba dva?

·       Šperk

Ničím ženě neuděláte takovou radost, jako pěkným šperkem. Určitě se shodneme na tom, že šperky k ženám neodmyslitelně patří a žádná z nich jim nedokáže odolat. Nabízí se například náhrdelník, dámské náramky, prstýnek nebo jemný přívěsek s iniciálem vašeho jména. Tak co vyberete?

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top