Bydlení

Toužíte po luxusní koupelně? Poradíme, jak ji zařídit!

koupelnové vybavení
pixabay.com

Dáváte přednost modernímu stylu? Líbí se vám ostré hrany a čisté linie, které působí nadčasovým dojmem? A chcete si v tomto duchu zařídit i koupelnu, která je hned po kuchyni nejvytíženější místností v domácnosti? V tom případě jste tady správně! V dnešním článku vám poradíme, jak hravě zařídit luxusní koupelnu, ve které trávit čas bude za odměnu!

Líbivý design i praktická stránka

Rozhodli jste se, že zrenovujete svou stávající koupelnu, nebo zařizujete úplně novou? V tom případě pojďme společně pokreslit tento čistý list papíru! Koupelna by měla být nejen esteticky přitažlivá, ale zároveň i praktická na využití. Myslet byste měli nejen na pěkný design, ale i vnitřní uspořádání koupelnového nábytku, případně o jeho rozložení či velikosti. Koupelnový nábytek, který můžete pořídit v e-shopu vse-do-koupelny.cz, je vhodný do malých i velkých koupelen. Pyšní se kvalitním materiálem, pečlivým zpracováním a splňuje všechny požadavky – jako například odolnost vůči vlhku.

Ať barvy k sobě ladí

Do prostoru mají hodně co mluvit barvy – a to nejen barvy podlahy nebo výmalby, ale i barvy nábytku či sanitárního zařízení. Vana, toaleta nebo sprchový kout vypadají noblesně v případě, kdy mají andělsky bílou barvu. Ta je nadčasová a nikdy nevyjde z módy. Aby ale vaše koupelna nepůsobila nudně, vyberte k bílému zařízení barevný nábytek. Ten rozbije čistý kontrast a vytvoří příjemnou tečku. Pohrát si můžete i s barvami výmalby, která by měla ladit s barvou nábytku.

Co nesmí chybět luxusní koupelně?

Chcete si zařídit luxusní koupelnu, ze které bude zrak přecházet? Možná si pohráváte s otázkou, co v takové koupelně nesmí chybět. Samozřejmostí je vana nebo sprchový kout, kdo má dostatek místa a nechce si ubírat, ten si může do koupelny pořídit oboje. Další nedílnou součástí je toaleta, moc pěkně vypadají závěsná WC, která jsou moderní a nadčasová. Chybět by neměl nábytek, který plní jak estetickou, tak praktickou funkci. Nesmíme zapomenout na zrcadlo a umyvadlo, které může být volně stojící nebo umístěné v koupelnové skříňce.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top